گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
ژانویه 17, 2016 کد خبر : 45153 خبر ها

آخرین خبرها از اخذ صلاحیت کاندیداهای مجلس دهم

آخرین خبرها از اخذ صلاحیت کاندیداهای مجلس دهم

گیلانیان : بنابر اعلام فرمانداری شهرستان های مختلف تاکنون افراد زیر برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صلاحیت خود را اخذ کرده اند:

اسامی شرح زیر در حال بروزرسانی است و احتمال دارد کاندیدای بیشتری به این لیست اضافه شود.

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل

۱٫نوراله شاقلانی لور

۲٫نعمت الله علیجانی

۳٫رسول فرخی

۴٫علی محرر

۵٫ذبیح نیک فر

۶٫مجتبی یوسفی نژاد کیاسرایی

۷٫محمد امیری

۸٫جهانگیر حسن زاده

۹٫سید مسعود حسینی

۱۰٫معصومه حیدری

۱۱٫نقی حیدردوست

۱۲٫ابوذر ندیمی

حوزه انتخابیه فومن و شفت:

۱٫ناصر عاشوری

۲٫سامره عاشوری

۳٫خلیل بهروزی فر

۴٫اردشیر روحی

۵٫امیر خوش کار

۶٫کیوان میرزایی فشالمی

۷٫ناصر اشرافی

۸٫سید تقی موسویان

۹٫صادق رمضانی گل افزانی

۱۰٫عباس خلیل زاده

حوزه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر:

۱٫محمدحسین قربانی

۲٫فاروق نصر جلالی

۳٫ریحانه احمدی دهکا

۴٫محمد علی ثابتی امیرهنده

۵٫عیسی حسن‌پور گیلده

۶٫رضا دوست جلالی

۷٫مرتضی رحیمی نژاد دهکا

۸٫ابراهیم رعنای رهبرخواه

۹٫اسماعیل رهپیمای گوهردانی

۱۰٫محمد شعبانی لسکوکلایه

۱۱٫سید مهدی صادق

۱۲٫اسماعیل لطف‌پور

۱۳٫محمد علی رمضانی

حوزه انتخابیه تالش؛ ماسال و رضوانشهر:

۱٫مصلحت آفتابی

۲٫سید محمد اسحاقی

۳٫عزیز پورعزیزی

۴٫علی خندستانی

۵٫موسی سعادتی

۶٫علی عباسی

۷٫هومن لطیفی

۸٫فاطمه نعمت جو

۹٫علی حسینی

۱۰٫محمود شکری

۱۱٫شهرام شیرعلی نیا

۱۲٫احسن الله رادمهر

۱۳٫حسین نیرومند

۱۴٫منصور یوسفی

حوزه انتخابیه رودبار

۱٫حسین آقاجانی

۲٫رضا اکبرزاده

۳٫امین بابایی

۴٫جهانبخش جلوه

۵٫منوچهر جمالی

۶٫عطااله حکیمی

۷٫آیت اله رضایی

۸٫یزدان سپرده

۹٫مهرداد گودرزوند

۱۰٫صابر لطفی

۱۱٫حسین مهربان

۱۲٫محرمعلی ضیایی

۱۳٫عباس صفایی

حوزه انتخابیه بندر انزلی:

۱٫میرزاپور

۲٫دادرس

۳٫خدادادیان

۴٫رجبی

۵٫خوشحال

۶٫برزگر

۷٫صدرا

۸٫هادی پور

۹٫هوشیارفرد

۱۰٫خسته بند

۱۱٫خوش اقبال

حوزه انتخابیه رشت:

۱٫محمدصادق جوریابی

۲٫معصومه موسی زاده

۳٫مجیدقصاب زاده

۴٫فرشته اکبرزاده

۵٫محمدرضا زیبایی

۶٫باب الله زارع

۷٫رحمن رحمن زاد

۸٫اسماعیل سنگ جویی

۹٫مظفر نامدار

۱۰٫اسلام شافعی

۱۱٫سید محمد واقفی

۱۲٫حمیه رخشان

۱۳٫سعید باقری فرد

۱۴٫خسروقربانی

۱۵٫عاطفه کوچکی

۱۶٫سیدعلی آقازاده

۱۷٫سید مهدی مهدی زاده

۱۸٫سید جعفر مهرابی

۱۹٫محمد حسن خواه

۲۰٫سید جواد ابراهیمی

۲۱٫عبدالله حاتم زاده

۲۲٫گداعلی مقبول کردار

۲۳٫جبار کوچکی نژاد

۲۴٫کامران تقوی

۲۵٫سیده زهرا امامی

۲۶٫حسین برومند

۲۷٫محمدرضا اسرارپوش

۲۸٫سید ولی الله عظمتی

۲۹٫محمد غمزه سقالکساری

۳۰٫محمدرضا احمدی

۳۱٫مهدی رحم دل

۳۲٫سید هادی سیدی گلسفیدی

۳۳٫حامد جعفری

۳۴٫رضااکبری

۳۵٫آصف داداشی

۳۶٫محمدرضاییان

۳۷٫محمدرضا عباسی

۳۸٫محمد حسین ضمیریان

۳۹٫ابوالقاسم مینو

۴۰٫محمد رحیم

۴۱٫علی حسین پوربازارمجی

۴۲٫ طباطبایی سدهی

 حوزه انتخابیه صومعه سرا:

۱٫شجاع اسرارپوش

۲٫فرزام پوررمضان

۳٫مهرداد پورنعمت

۴٫حمیدرضا خصوصی

۵٫جواد دل زنده دار

۶٫سید کاظم دلخوش

۷٫علیرضا طالبی

۸٫لیلا غلامی

۹٫داوود نعمتی

حوزه انتخابیه رودسر و املش

۱٫محمدمهدی رهبری املشی

۲٫اسدالله عباسی

۳٫محمدعلیجانی

۴٫محمد تقی نجف زاده

۵٫محمد بنی مهد

۶٫صادق اکبری

۷٫مسعود مجیدی

۸٫قاسم فرجپور خاناپشتانی

۹٫رضا غلامی

۱۰٫بهمن رییسی

۱۱٫محمدصادق محمدی

۱۲٫یاسر لطفی پور یاسوری

۱۳٫مصطفی حاکمی فر

حوزه انتخابیه لنگرود

۱٫مهرداد لاهوتی

۲٫سید گل آقا پورعباس

۳٫پرویز محمدنژاد

۴٫حسن اخگری

۵٫معصومه شعبانی گورندانی

۶٫حمید رمضانپور دریاسری

۷٫محمداسماعیل احمدی سلوش

۸٫میثم موسی پور

۹٫محمود دهگان

۱۰٫احمد اسماعیلی بازارده

۱۱٫نرجس نوبهاری

۱۲٫مهرداد امین لیلی

۱۳٫علی نقی ن‍ژاد دیوشلی

 حوزه انتخابیه آستارا

۱٫کیوان اسدپور

۲٫بهمن ابراهیمی جله کران

۳٫بختیار حیدرنیا

۴٫ولی داداشی

۵٫سخاوت سلیمان نژاد

۶٫حسین دهزادگان

۷٫جلیل کریمی نژاد

۸٫علیرضا نعمتی

۹٫مسعود طراری

۱۰٫کورش پاک بین

۱۱٫رضوان دریابیان

۱۲٫خلیل توشه

۱۳٫میثم ضارب نیا

۱۴٫سیروس فیاضی

۱۵٫عسگر غنی

 

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی