گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
آوریل 29, 2022 کد خبر : 83388 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

امام جمعه رشت :

آزادی قدس از محور مقاومت می گذرد/ سکوت مفتضحانه مدعیان حقوق بشر

آزادی قدس از محور مقاومت می گذرد/ سکوت مفتضحانه مدعیان حقوق بشر

گیلانیان : امام جمعه رشت با اشاره به سکوت مفتضحانه مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات رژیم صهیونیستی، گفت: آزادی قدس از محور مقاومت می گذرد.

آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه رشت، اظهار کرد: بسترهای ازدواج و افزایش جمعیت باید توسط مسئولان فراهم شود.

وی با تاکید بر فراهم کردن بسترهای معنوی و سالم در جامعه، افزود: همه باید در راستای بسترسازی فضای مناسب و سالم در جامعه کوشش کنند.

امام جمعه رشت با تقدیر از حضور مردم گیلان در راهپیمایی روز جهانی قدس، بیان کرد: نگاه دردمند و دغدغه مند مردم گیلان نسبت به مردم مسلمان و ستمدیده فلسطین و یمن و دیگر کشورها ستودنی است.

آیت الله فلاحتی با تاکید بر توجه فریاد رسی و دست گیری مستمندان و ظلم دیدگان عالم بویژه مسلمانان، تصریح کرد: حمایت از فلسطین و قدس شریف از بیداری اسلامی نشأت می‌گیرد و این مسیر تا آزادی قدس ادامه دارد..

وی با اشاره به سکوت جامعه بین المللی نسبت به ظلم روا شده در فلسطین، افزود: سکوت مدعیان حقوق بشر نسبت به فلسطین و غزه و دیگر کشورهای مظلوم و ظلم دیده جای تأمل و تأسف دارد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه آزادی قدس از محور مقاومت می‌گذرد، گفت: تنها راه آزادی قدس و موفقیت مظلومان جهان مقاومت در مقابل زورگویان است.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه دیگر وقت گفتمان گذشته است، تصریح کرد: برخی از مسئولان دولت گذشته برای گفتگو با دشمن دست و پا می‌شکستند.

وی با اشاره به تدبیر و دوراندیشی رهبر معظم انقلاب در منطقه و جهان، افزود: بسیاری از معادلات دشمن با نگاه، تفکر و دوراندیشی رهبر فرزانه انقلاب بر هم خورد.

ضرورت ایجاد نگاه علمی در حوزه کشاورزی گیلان

امام جمعه رشت با اشاره به نامگذاری روز کار و کارگر، خطاب به متولیان امر، گفت: پایه و اساس تولید، کارگران هستند و می‌طلبد به این قشر از جامعه توجه ویژه شود.

آیت الله فلاحتی با گرامیداشت شهادت شهید مطهری و روز معلم، بیان کرد: شأن و منزلت معلمین را حفظ کنید و اجازه ندهید با برخی سهل انگاری شأن معلمان خدشه دار شود.

وی با بیان اینکه جایگاه معلمی جایگاه پیامبری است افزود: معلم سمت و صفت پدری دارد و اهانت به معلمین به هیچ عنوان پذیرفته است.

امام جمعه رشت با اشاره به تنش‌های احتمالی آب در بخش کشاورزی، تاکید کرد: کشاورزان گیلانی در استفاده از آب صرفه جویی کنند و کشاورزی را به سمت بهینه سازی آب ببرند.

آیت الله فلاحتی با اشاره به کاهش چشم گیر آب پشت سد منجیل، بیان کرد: نگاه علمی به کشاورزی باید در گیلان پیاده سازی شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی