گیلانیان
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ Wednesday, 29 June , 2022
آوریل 29, 2022 کد خبر : 83389 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

استاندار گیلان :

آزادی قدس شریف، آرمان امت اسلامی است

آزادی قدس شریف، آرمان امت اسلامی است

گیلانیان : استاندار گیلان آزادی قدس شریف را آرمان امت اسلامی خواند و حضور پرشور مردم در راهپیمایی این روز را فریاد رسای حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از جنایت های رژیم کودک‌کش صهیونیستی بیان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان دکتر اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز (جمعه) در راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس در شهر رشت شرکت کرد.

وی در جمع خبرنگاران، حضور آگاهانه مردم در این راهپیمایی را نشانگر بصیرت آنان و حرکت در راستای آرمان های امام راحل و منویات رهبر معظم انقلاب خواند.

وی این حضور پرشور را موجب لرزه بر اندام استکبار جهانی و رژیم جعلی صهیونیستی عنوان و هوشمندی امت اسلامی را زمینه ساز زوال و نابودی هرچه سریعتر این رژیم کودک‌کش ذکر کرد.

استاندار گیلان آزادی قدس شریف را آرمان امت اسلامی دانست و راهپیمایی روز قدس را دلیلی دیگر بر حقانیت مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین بیان کرد.

وی فلسطین را نه فقط در جغرافیای کنونی بلکه در سراسر جهان اسلام ذکر و خاطرنشان کرد: مبارزه با رژیم صهیونیستی، مبارزه حق علیه باطل و علیه استکبار است و این جهت‌گیری؛ برگرفته از اعتقادات دینی، روحیه انقلابی، آرمان های امام راحل، تاکیدات رهبری فرزانه و ارزش های نظام اسلامی ماست‌.

دکتر عباسی حضور پرشور مردم همیشه در صحنه را اعلام نفرت علیه ظلم، ستم و جنایات رژیم صهیونیستی و فریادی رسا در حمایت از حقانیت و مظلومیت مردم فلسطین دانست.

وی بیان صریح رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه فلسطین و آرمان آزادی قدس شریف همواره زنده است، را یادآور شد و گفت: مبارزه امت اسلامی با رژیم جعلی صهیونیستی تا رسیدن به اهداف پیش‌گفته، ادامه دارد.

استاندار گیلان همچنین در نماز جمعه رشت که در مصلی امام خمینی (ره) با حضور مومنان روزه دار اقامه شد، شرکت کرد.

راهپیمایی روز قدس امسال در رشت، از مسیرهای سه گانه به سمت مصلی امام خمینی (ره) برگزار و سردار رمضان شریف رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس در جمع راهپیمایان سخنرانی کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی