گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز سه شنبه,۲۱ام آذر ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی سه شنبه,۲۱ام آذر ۱۳۹۶

فرماندار آستارا :

آستارا میزبان همایش ملی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری است

گیلانیان : فرماندار آستارا گفت: نخستین همایش ملی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری ، پنجم و ششم بهمن ماه امسال به میزبانی این شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آستارا یونس رنجکش در ششمین جلسه شورای هماهنگی دانشگاه های آستارا در جمع سرمایه‌گذاران و مدیران مراکز صنعتی و خدماتی در فرمانداری این شهرستان افزود: علاقمندان تا ۲۵ دی ماه می توانند مقالات خود را با محوریت گردشگری و اکو توریسم، کشاورزی و شیلات، بنادر و کشتیرانی و برنامه ریزی، مدیریت و طراحی شهری به دبیرخانه همایش در مرکز رشد واحدهای فناور آستارا ارسال کنند.

وی اضافه کرد: همایش فرصت های سرمایه گذاری به صورتی علمی، چالش‌های پیش‌روی سرمایه‌گذاران برای سرمایه گذاری در منطقه را مورد بررسی قرار خواهد داد و باعث حضور جمع کثیری از علاقمندان و چهره های علمی در آستارا خواهد شد.

وی اظهار کرد: از برنامه های خوبی که برای آستارا انجام داده ایم، برقراری پیوند دانشگاه های این شهرستان با دستگاه های اجرایی است و در این راستا تاکنون شش نشست برگزار شده است.

وی ادامه داد: ضعف بازار و حوزه های اقتصادی این شهرستان چالش ناشی از نبود برنامه ریزی و آینده نگری در ۲۰ سال پیش است و باید برای تحقق آینده اقتصادی خوب، از ظرفیت دانشگاه بهره بگیریم.

**فرماندار: آستارا قابلیت تبدیل به قطب ورزش های ساحلی را دارد

بر اساس گزارش دیگری از روابط عمومی فرمانداری آستارا یونس رنجکش در دیدار با مسئولان هیات والیبال استان گیلان و مجریان برگزاری مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور در فرمانداری این شهرستان گفت: آستارا موقعیت خوبی در توسعه ورزش های ساحلی دارد و باید به راه اندازی یک پایگاه تخصصی ورزش های ساحلی در این شهرستان اقدام کرد.

وی افزود: هدف اصلی فقط میزبانی مسابقات ساحلی نیست بلکه باید به گردشگری ورزشی و انتقال فرهنگ بومی مردم منطقه نیز توجه شود.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در آن فعالیت می کنند.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار