گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
ژانویه 11, 2016 کد خبر : 44969 خبر ها

آغاز ثبت نام دومین آزمون استخدامی دستگاه‌ها

آغاز ثبت نام دومین آزمون استخدامی دستگاه‌ها

گیلانیان : مشاور عالی سازمان سنجش از برگزاری دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (۱۸ دستگاه) در جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با ایلنا از برگزاری دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد و گفت: ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون (۱۸ دستگاه) از امروز یک‌شنبه ۲۰ دی از  طریق سایت سازمان سنجش آغاز و در روز شنبه ۲۶ دی ۹۴ پایان می‌پذیرد.وی با بیان این مطلب که دفترچه راهنمای ثبت‌نام دومین آزمون استخدامی از امروز یک‌شنبه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، افزود: داوطلبان ضرورت دارد با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط مندرج در صورت داشتن شرایط ثبت‌نام کنند.مشاور عالی سازمان سنجش ضمن اشاره به اینکه این آزمون با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار میشود, اظهار داشت: این آزمون روز جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ در حوزه‌های امتحانی مشخص شده برگزار خواهد شد.

توکلی همچنین به برگزاری نخستین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور با نظارت سازمان مدیریت و برنامه اشاره و عنوان کرد: ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون (۸۴ دستگاه) از سه‌شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز و در دوشنبه ۲۸ دی پایان می‌پذیرد.

وی ادامه داد: ‌دفترچه راهنما برای شرکت در این آزمون از سه‌شنبه ۲۲ دی و همزمان بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان با مطالعه دقیق شرایط اعلام شده در دفترچه راهنما و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد: ‌ نخستین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد