گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
دسامبر 23, 2014 کد خبر : 32502 خبر ها

در پی برخی پرده دری اصولگرایان

آقایان رئوفی و نعیمی باید پاسخگوی افکار عمومی باشند

آقایان رئوفی و نعیمی باید پاسخگوی افکار عمومی باشند

اختصاصی گیلانیان : خیلی ها انتظار داشتند مسئول هماهنگی اصولگرایان کشور با حضور خود در گیلان برای تحقق این وعده الهی که دست خدا با جماعت است بتواند گروه های مختلف اصولگرایان این سامان را با هم متحد و در زیر یگ بیرق جمع نماید بلکه بجای تضعیف همدیگر بتوانند متحد و یکپارچه برای آینده استان برنامه ریزی نمایند !

متاسفانه برخی از جمع پراکنده اصولگرایان استان نه تنها در مجلس همگرائی مصلی حضور نیافتند بلکه در جلسه خصوصی شبانگاهی مسئول هماهنگی در دفتر سیاستگذاری ائمه جمعه استان نیز مجتمع نشدند و برخی دیگر نیز که در این جمع حضور یافتند همان شعار “همه با من” را توجیه کردند که حتی مورد شگفتی مسئول هماهنگی شد .

جمع کوچکی از کثرت گروههای اصولگرای گیلان برای تحقق شعار “همه با من” تا جائی پیش رفتند که بخشی از عرصه رسانه مجازی را به مشاجرات بی حاصل و پرده دری های خودشان اختصاص دادند و بیم آن می رود اختلافات بی حاصل شان از این مرحله فراتر رفته و از (حرف) جامه (عمل) بپوشد .

و اما افشاگری های محد علی یا علیرضا رئوفی :

یکی از مواردی که می تواند در آینده تبعاتی داشته باشد نامه آقای محمد علی رئوفی است که در تاریخ ۲۵ آذر ۹۳ در سایت دیار میرزا منتشر شد . این نامه اگرچه با بیان الکن و گنگ مواردی را بیان داشته که با توجه به سوابق گذشته و حال آقایان را بیان نموده ولی برای تنویر افکار عمومی و جلوگیری از حرف و حدیث های مرتبط و نا مربوط لازم است این موارد شفاف سازی شود تا از بین برنده شک و گمان شود ؛ بعنوان مثال :

۱ – بذل و بخشش بالغ بر چهار میلیاد ریال ، معادل ۴۰۰ میلیون تومان از محل ارتقاء شاخص های فرهنگی که هنوز سندهای آن ساماندهی نشده ، باید اعلام کند : این رقم به چه کس یا کسانی و برای چه منظوری پرداخت شده است ؟

۲ – چه مدرک یا مدارکی برای راه اندازی دفتر شورای نگهبان و هیئت نظارت استان و شهرستانها و مسئولیت گروه بازشماری انتخابات شهرستانها در اختیار است که مورد تکذیب این نهاد نظارتی قرار گرفته است ؟

۳- اصلاح طلبی که تعهد داده بود دیگر اصلاح طلب نباشد و اصولگرا شود و امروز نیز اصولگرای دو آتشه است ، کیست ؟ و اکنون به چه کاری و با چه عنوانی مشغول می باشد و چه سایتی را اداره می کند که شما از آن سخن بمیان آوردی ؟            

توضیح دلیل اصلاح سوال بالا در پایان 

۴ – چه کس یا کسانی اصولگرای مشائی هستند که در نشست انتخاباتی کشور در سخنران آقای مشایی حضور داشتند و یا با این شخص شخیص مکاتبه داشتند ؟

۵ – در جلسه خصوصی اصولگرایان در دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان که در عصر ۲۶ آذر ۹۳ با حضور آقای تقوی منعقد شد :

الف – چه تعداد از اعضای اصولگرایان گیلان که برای ایجاد وفاق و همدلی بین اصولگرایان گیلان ! رنج سفر تهران و قم را تحمل کرده بودند ، حضور نداشتند ؟

ب –  موضوع (تیربار) چه بود و (تیربارچی) که بود ؟؟

سخنی با آقای سید مجتبی نعیمی

وقتی نوشته ای از شما و یا با نام شما که یکی از وابستگان شخص موثر گروهی از اصولگرایانید در سایت ۸دی نیوز مورخه ۱۹ آذر ۹۳ منتشر می شود انتظار می رود از دقت کافی برخوردار باشد . وقتی می نویسید :

۱ – ” آیا نفر دوم که در ایام انتخابات همکاری با شورای محترم نگهبان دارد، و هم‌اکنون هیچ مسئولیتی در امر ندارد، آیا به بهانۀ اینکه ممکن است در آینده از ایشان در امر نظارت بر انتخابات آتی دعوت به همکاری شود، می‌تواند دلیل قانع‌کننده‌ای برای عدم حضور وی باشد؟”

اگر به این نوشته ایمان و یا اطمینان دارید لطفا بفرمایید این آقای (نفر دوم) بهمراه (مسئول نهاد نظارتی) و یکی دیگر از افراد ذی مدخل دیگر روز پنجشنبه گذشته در کارگاه آموزشی یک روزه ناظرین شورای نگهبان سال قبل با عنوان (نخبگان) به مدیریت سیامک ره پیک، معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در موسسه تحقیقات کشاورزی گیلان واقع در جاده تهران جنب دانشگاه گیلان برگزار شد چرا حضور تمام وقت داشت ؟

آیا باز می توان مدعی شد : “ممکن است در آینده از ایشان در امر نظارت بر انتخابات آتی دعوت به همکاری شود“.

۲ – “آیا می‌دانید که یکی از مسئولان نهاد نظارتی انتخابات در هیچ یک از نشست‌های تهران، قم، رشت (آیت‌الله یزدی- آیت‌الله خائفی – آیت‌الله کعبی – آیت‌الله رمضانی) شرکت نداشته‌اند؟”

خوب است جناب آقای نعیمی کمی به عکس های زیر که از یک سایت همسوی شان گرفته شد توجه فرماید بلکه به حافظه سپردن افراد حاضر در عکس در تنظیم نامه های بعدی مغفول نماند !

در هر صورت ما منتظر پاسخ هر دو وجود نازنین برای نشر و رفع ایهام و ابهام هستیم تا عامه مردم تکلیف خود را با گروه مورد علاقه شان را بدانند و از سر اجبار به گروه های دیگر تمایل نیابند تا در انتخاباتی مثل ریاست جمهوری و شورا کفه ترازو به نفع سایر گروه ها سنگین شود . ان شاء الله .

مکن کاری که پا بر سنگت آیو                     جهان با این فراخی تنگت آیو

چو فردا نامه خوانان نامه خوانند                    تووینی مامه خود، ننگت آیو

اصلاحیه سوال ۳ آقای رئوفی : بعضی از عزیزان طی تماسی در مورد سوال مذکور توضیح دادند و اصلاح شد 

7

1-1

13

9

اخبار مرتبط

نظرات

 • محمد جانباز ۷۰ درصد

  نکته قابل تامل اینجاست که تاکنون کمترکسی جرات اینگونه اطلاع رسانی و شفاف سازی داشته است وعاقبت این می شود که وقتی به بعضی ها می گویند بالای چشمتان ابرو است به آنهابر می خورد!
  چند روز پیش در سایتها خواندم روابط عمومی دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان گیلان با ارسال نامه ای به بعضی از سایتها بخشی از اظهارات آقای رئوفی را تکذیب کرد!!!
  با تأسف باید گفت، خودشان هم می دانند که خلاف واقع است، ولی منتظر می مانند تا جوابیه با مستندات درج شود؟!
  برادر من : وقتی آبروی کسی رفت و شخصیّت او در اذهان عمومی خدشه دار شد، سپس دلجویی سودی به حال وی نمی بخشد و جبران آبروی رفته را نمی نماید.
  اهانت به دیگران و بردن آبروی افراد، مثل جنگ با خداوند متعال است.
  آقای رئوفی فرمانده سرسخت دوران دفاع مقدس وسیاسی بعد از جنگ است وبرای کسانیکه او را می شناسند می دانند ، او مرد روزهای سخت بوده وهست .

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی