گیلانیان
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ Wednesday, 29 June , 2022
اکتبر 31, 2020 کد خبر : 80147 جدیدترین های صفحه اول خبر ها مقالات سایت

مدیر مسئول :

یکی از کرامات نماینده رشت:

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

گیلانیان : آقای محمد رضا احمدی سنگر، عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به دولت بعنوان مسئول متضرر شدن مردم در بورس می گوید : برکناری رئیس سازمان بورس حداقل اقدامی است که دولت می‌تواند به جهت التیام مالباختگان انجام دهد.

آقای احمدی ! سلمنا دولت مسئول بورس را برکنار کرد کما اینکه دولت حتی برای فرار از پاسخگویی وزیر را هم عوض کرده ولی تکلیف زیان وارده به ملت بعهده کیست ؟ ایا راه حل پیشنهادی جنابعالی همان پاک کردن صورت مسئله نیست ؟

آقای نماینده ! شما وکیل ملتید یا دولت ؟ اگر وکیل المله هستید حتما اطلاع دارید که خواهرزاده همشهری ما ظرف یک سال و نیم چند بار عزل و نصب شد ولی نه تنها هیچ خسارتی از کشور جبران نشد بلکه کوچکترین تغییری در وضعیت اقتصادی کشور ایجاد نشد! اگر وکیلالدوله هستید به نظر نمی رسید با توجه به عاجل بودن عمر دولت مثل برخی از نمایندگان دوره قبل سهمی در اشتغال در شرکت نفت یا منطقه آزاد انزلی برای جنابعالی متصور باشد !

طبیعی است دولت نباید مسئولیت خطاها و لغزش هایش را بپذیرد ، این نماینده هست که باید به استناد مستندات متقن دولت را وادار به جبران خسارت نماید ، البته تا کنون هرچه دولت و وکیل الدوله ها مرتکب خطای شدند ملت زیان وارده را جبران کرد که به این مرحله از فقر و نداری رسیده است. لطفا وکیل المله باشید ؟!

آقای احمدی ! شما چگونه بین موضوع بورس و این گفته خود که در تاریخ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ – انتخاب ۱۱ اعلام کردید ارتباط برقرار می کنید : “هرکس می خواهد برای مجلس انتخاب شود باید وکیل مردم بوده و از موکلین خود دفاع کند”

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی