دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ Monday, 16 July , 2018
شهریور ۲, ۱۳۹۶ کد خبر : 61828 خبر ها

با لباس پاکبانی در جلسه شورا حاضر می‌شوم !

آقای علیپور چه زود وعده هایش را فراموش کرد !!

آقای علیپور چه زود وعده هایش را فراموش کرد !!

گیلانیان : وقتی برای اولین بار یکی از نویسندگان گیلانی پوستر آقای محمد حسن علیپور ، کاندیدای انتخابات شورای پنجم رشت را برای اولین بار در کانال خود منتشر کرد چنان با استقبال بینندگان مواجه شد که این گمان را ایجاد می کرد بدون شک ایشان به یک (پدیده انتخاباتی) تبدیل خواهد شد .

وقتی همین نویسنده بخش اول مصاحبه آقای علیپور را منتشر کرد با بیش از ۳۲ هزار و ۷۰۰ نفر و قسمت پایانی با بیش از ۳۱ هزار و ۶۰۰ نفر بازدید کننده مواجه شد و این شک را به یقین تبدیل کرد که نامبرده به عنوان پدیده انتخاباتی وارد شورا خواهد شد .

سیل موافقت ها و مخالفت ها و مصاحبه ها به سوی این پدیده سرازیر شد و بازار مصاحبه هایش رونق گرفت که ” رفتگری را ادامه می‌دهم/ یک میلیون خرج تبلیغاتم شد/ با لباس پاکبانی در جلسه شورا حاضر می‌شوم ( فارس – ۹۶/۲/۳۱ ) و “با لباس پاکبانی در جلسه شورا حاضر می شوم / رفتگری را ادامه می دهم/ یک میلیون خرج تبلیغاتم شد (جام جم – ۳۱ اردیبهشت ۹۶) .

شهروندان که از شوراهای ادوار گذشته خیر چندانی ندیده بودند خیلی مشتاق بودند که ببینند آقای محمد حسن علیپور براستی با (لباس پاکبانی) در شورا شرکت خواد کرد یا نه بالاخره به او رای دادند .

متاسفانه آقای علیپور نتوانست وفای به عهد کند و خود را از (رنگ تعلق) آزاد کند و خیلی زود ، حتی قبل از ورود به شورا (همرنگ جماعت) شد و ظاهرا لباس پاکبانی را از تن خارج و به بایگانی سپرد .

وی که از قشر زحمتکش شهرداری به دفاع از حقوق همردیفان و همسنگران خود قیام کرد با آغاز کار به شورا در جلسه هئت رییسه شورا با مدیران شهرداری اعلام کرد: “اتمام حجت می کنم که حقوق پرسنل شهرداری رشت باید در اولویت باشد” (پایگاه خبری در مورخه پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶) .

به نظر می رسد اقای علیپور در جریان امور شورا و شهرداری نیستند و نمی دانند که حرف ایشان یک (حرف تازه)ای نیست زیرا پیش از ایشان یکی از اعضای شورای دوره چهارم که در دوره پنجم نیز حضور دارد با (اولتیماتوم)ش نتوانسته کاری از پیش ببرد تا چه رسد به (اتمام حجت) ایشان !

در هر صورت لازم است آقای علیپور بداند تا خودش به وعده های خود مبنی بر : “پوشیدن لباس پاکبانی در جلسه شورا” و “پرداختن به رفتگری” و غیره عمل نکند کسی به توپ و تشرهایش توجه نخواهد کرد زیرا مصداق : واعظ غیر متعظ است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش