گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
فوریه 29, 2016 کد خبر : 46538 خبر ها

آماده‌سازی جاده‌های گیلان برای استقبال از مسافران نوروزی

آماده‌سازی جاده‌های گیلان برای استقبال از مسافران نوروزی

گیلانیان : رئیس اداره راه و شهرسازی ماسال عصر امروز در جلسه راه و شهرسازی گیلان با اشاره به محور پر تردد کلیدبر اظهار کرد: پاکسازی و شانه‌سازی محور ماسال به کلیدبر با تلاش نیروهای راهداری به اتمام رسیده است.

نورالدین فاطمی به آسیب‌دیدگی تابلوهای راهنمایی و رانندگی در جاده‌های ماسال اشاره کرد و افزود: نصب پوستر تبلیغاتی روی تابلوهای راهنمایی و رانندگی سبب آسیب‌دیدگی تابلوها شده و با تلاش عوامل راهداری پاکسازی تابلوها به اتمام رسیده است ضمن اینکه راه روستایی «مهدی‌خان محله» ماسال تسطیح و رگلاژ شده است.

*انجام عملیات لکه‌گیری آسفالت محور «پونل ـ تالش»

رئیس اداره راه و شهرسازی رضوانشهر نیز در جلسه مذکور از اجرای عملیات خط‌کشی حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد و گفت: عملیات مذکور با هدف افزایش ایمنی تردد و دید کافی در شب، کنترل ترافیک و تسهیل رفت و آمد در راه‌های رضوانشهر انجام شده است.

مهران ایمانی، خط‌کشی محورهای مواصلاتی رضوانشهر را از جمله اقدام‌های راه و شهرسازی این شهرستان برشمرد و بیان کرد: لکه‌گیری آسفالت محور «پونل ـ تالش» توسط راهداران رضوانشهر در حال انجام است.

*محور امامزاده ابراهیم (ع) بازگشایی شد

رئیس اداره راه و شهرسازی شفت نیز در جلسه راه و شهرسازی گیلان تصریح کرد: هدایت آب‌های سطحی در محور امامزاده ابراهیم (ع) به اتمام رسیده و این محور بازگشایی شده است.

اردشیر علیزاده متذکر شد: ایمن‌سازی حاشیه پل‌های حوزه استحفاظی شفت با گاردیل از جمله فعالیت‌های راهداری در این شهرستان است.

*نصب تابلوی اطلاعات گردشگری در محور «آستارا ـ اردبیل»

رئیس اداره راه و شهرسازی آستارا نیز در جلسه مذکور بر توجه به ارتقای ظرفیت محورهای ارتباطی این شهرستان تاکید کرد و گفت: محور «آستارا ـ اردبیل» بستر مناسبی برای توسعه گردشگری در منطقه محسوب می‌شود.

انور بی‌نیاز از نصب تابلوی اطلاعات گردشگری در محور «آستارا ـ اردبیل» خبر داد و یادآور شد: محور مذکور دروازه ورودی گیلان محسوب می‌شود و نصب تابلوهای راهنمای گردشگری در هدایت گردشگران حائز اهمیت است./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی