گیلانیان
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ Sunday, 19 May , 2019
اسفند ۲۲, ۱۳۹۷ کد خبر : 72417 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده انتظامی گیلان خبرداد :

آماده باش ۱۰ هزار مأمور انتظامی گیلان برای خدمات رسانی در نوروز

آماده باش ۱۰ هزار مأمور انتظامی گیلان برای خدمات رسانی در نوروز

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به فعالیت ۱۰ هزار مأمور این نیروی در ایام نوروز در استان، گفت: با هرگونه مزاحمت برای مردم و اخلال در امنیت عمومی برخورد قاطع می شود.

سردار محمدرضا اسحاقی ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه ارتقای امنیت اجتماعی شهروندان و مسافران مهمترین هدف پلیس در طرح نوروزی است، اظهار کرد: نیروی انتظامی گیلان برای تأمین امنیت شهروندان و مسافران نوروزی در تعطیلات نوروز ۹۸ نهایت تلاش خود را انجام می‌دهد.

سردار اسحاقی با اشاره به برخی از برنامه‌های فرماندهی انتظامی استان گیلان در زمینه ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی در نوروز، افزود: در چهارشنبه آخر سال و ایام نوروز تشدید فعالیت‌ها و تقویت گشت‌های محسوس و نامحسوس، کنترل اوضاع، جمع‌آوری معتادان و شناسایی افراد هنجارشکن در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

وی با بیان اینکه همه ساله در چهارشنبه آخر سال شاهد حوادث جبران ناپذیری هستیم، گفت: افزایش اطلاع رسانی سبب کاهش وقوع حوادث جبران ناپذیر با استفاده از مواد محترقه خطر زا شده و توصیه شده مراسم چهارشنبه آخر سال به صورت محله محور و با حضور خانواده‌ها برگزار شود.

کشف و ضبط ۶۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در گیلان

سردار اسحاقی با اشاره به اینکه ایجاد مزاحمت برای مردم و اخلال در نظم عمومی خط قرمز پلیس در چهارشنبه آخر سال است، بیان کرد: در این رابطه هماهنگی‌هایی با مجموعه قضائی انجام شده و برابر مقررات با افراد متخلف برخورد می‌شود.

فرمانده انتظامی گیلان ادامه داد: طی سه ماهه گذشته بیش از ۶۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در استان کشف و ضبط و ۸۹ نفر هم در این رابطه دستگیر شده‌اند.

وی با اشاره به اتخاذ تهمیدات لازم برای برقراری امنیت در جاده‌ها و معابر در ایام نوروز، افزود: در همین رابطه بیش از ۱۰ هزار نفر از ماموران نیروی انتظامی استان در آماده باش هستند.

سردار اسحاقی به وقوع جرائم در استان طی ۱۱ ماهه نخست امسال نیز اشاره و بیان کرد: در حوزه کشفیات ۷۳ درصد رشد وجود داشته و همچنین ۱۵ باند حرفه‌ای کلاهبرداری در استان شناسایی و متلاشی و ۵۲۹ متخلف در این رابطه دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

قابل توجه رییس شورای اسلامی شهر رشت :

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

به بهانه گلایه استاندار از جذب غیر قانونی 670 نفر در گیلان:

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

به بهانه افشاگری در باره آدینه و مصلی و ...

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz