گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
ژوئن 30, 2012 کد خبر : 10488 خبر ها

وزير نفت:

آماده مقابله با تحریم ها هستیم

آماده مقابله با تحریم ها هستیم

گیلانیان : وزیر نفت گفت: ملت ایران در مقابله با تحریم ها بسیار توانمند است و دولت هم کاملا آماده مقابله با تحریم هاست.
رستم قاسمی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر درباره نتایج تحریم ها بر ضد ملت ایران اظهار داشت: ایران کشوری بزرگ و دارای بازار عمده و متنوعی است و مسئولان در دولت برای همه گزینه های تحریم، برنامه‌ریزی کرده اند.وی افزود: دولت امروز کاملا آمادگی مقابله با تحریم ها را دارد و ملت ایران نیز در مقابله با تحریم‌ها بسیار توانمند است.
وزیر نفت همچنین خاطرنشان کرد: اینکه دشمنان تحریم ها را از امروز آغاز کرده اند، مشکل نمی دانم چرا که آنها تحریم ها را از سال ها پیش شروع کرده اند و اتفاقی نیفتاده است و اساسا نباید انتظار داشته باشیم که این تحریم ها موجب شود که اتفاق جدیدی بیفتد.وی افزود: دولت برای همه این اقدامات پیش بینی های لازم را انجام داده است.
وزیر نفت همچنین گفت: تحریم نفتی ایران، تحریم سازمان ملل متحد نیست، یک عده کشور به خاطر خواسته های غیرمنطقی خود می خواهند بازار نفت را که اساسا یک موضوع اقتصادی است و با زندگی مردم به ویژه مصرف کنندگان در ارتباط است دچار مشکل کنند. وی افزود: به علت خواسته های نامعقول نیز تحریم نفت ایران را در دستور کار خود قرار داده اند.
قاسمی گفت: ایران همواره از طریق سازمان های بین المللی در پی استیفای حقوق خود خواهد بود و معتقدیم اساسا این تحریم‌ها غیرحقوقی و غیرمنطقی است که نفت ایران جزو تحریم های اتحادیه اروپا نامیده شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی