گیلانیان
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ Saturday, 18 September , 2021
سپتامبر 11, 2021 کد خبر : 82277 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

رئیس سازمان بسیج کارگری کشور :

آمادگی سپاه برای واکسیناسیون شبانه‌روزی در کشور

آمادگی سپاه برای واکسیناسیون شبانه‌روزی در کشور

گیلانیان : ظهر امروز سردار علی حسین رعیتی فرد به همراه فرمانده سپاه قدس گیلان از روند واکسیناسیون در مسجد سرخبنده و بانک صادرات رشت بازدید به عمل‌آورده و از چگونگی روند واکسیناسیون در این محل آگاه شد.

رئیس سازمان بسیج کارگری کشور در حاشیه این بازدید در گفت‌‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه هدف از اجرای طرح شهید سلیمانی کنترل شیوع کرونا در کشور است، اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی با دستور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روزهای اولیه کرونا در کشور آغاز و تاکنون و باهدف کنترل این ویروس در حال اجرا است.

سردار علی حسین رعیتی فرد با اشاره به آمادگی سپاه پاسداران در تزریق شبانه‌روزی واکسن در کشور گفت: تمامی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سپاه پاسداران در اختیار کادر درمان به‌منظور انجام فرآیند واکسیناسیون قرارگرفته و سپاه این آمادگی را دارد در صورت تأمین واکسن شبانه‌روزی فرآیند واکسیناسیون را انجام دهد.

وی با ابراز امیدواری از تسریع روند واکسیناسیون در کشور بیان کرد: با قول وزیر بهداشت امیدواریم تا آبان ماه بیش از ۱۰۰ میلیون دوز واکسن وارد کشور شود که در صورت تحقق این امر روند واکسیناسیون در کشور با سرعت انجام‌گرفته و مردم واکسینه می‌شوند.

به گفته رئیس سازمان بسیج کارگری کشور طرح شهید سلیمانی در قالب کمک‌های مؤمنانه، غربالگری و پیش‌گیری اجرا و اکنون نوبت به واکسیناسیون رسیده و این امر در کشور به بهترین نحو در حال انجام است.

رعیتی فرد روند اجرای طرح شهید سلیمانی در گیلان را خوب دانست و تصریح کرد: با بررسی‌های صورت گرفته کمبود واکسن در گیلان وجود دارد که این امر منجر به‌کندی روند واکسیناسیون در گیلان شده است لذا بسیار امیدوارم وزارت بهداشت واکسن کافی به گیلان اختصاص دهد.

آمادگی تزریق روزانه ۷۰ هزار واکسن توسط سپاه قدس گیلان

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه کادر درمان در گیلان یادآور مجاهدت‌های دوران دفاع مقدس بوده است، اظهار کرد: کادر درمان در روزهای کرونایی با مجاهدت‌های خود از خانواده و سلامتی خود گذشته و به بیماران کرونایی خدمات ارائه می‌کنند و حتی در این راه شهدای بسیاری را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

سردار محمد عبدالله پور با اشاره به روند اجرای طرح شهید سلیمانی در گیلان گفت: طرح شهید سلیمانی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سپاه قدس گیلان در این استان در حال انجام بوده و روند واکسیناسیون به بهترین نحو در این استان در حال اجرا است.

وی نقش گروه‌های جهادی و بسیج را درروند واکسیناسیون در گیلان مؤثر دانست و افزود: با تلاش‌های پیگیری شده سپاه قدس گیلان پایگاه‌های واکسیناسیون را تشکیل و سپاه گیلان این آمادگی را دارد که روزانه ۷۰ هزار واکسن را به مردم تزریق کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد