گیلانیان
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ Tuesday, 19 March , 2019
اسفند ۳, ۱۳۹۶ کد خبر : 65642 خبر ها

آمادگی ۴۰ پایگاه هلال احمر گیلان برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی

آمادگی ۴۰ پایگاه هلال احمر گیلان برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی

گیلانیان : معاون جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به ارتقاء آمادگی نیروهای امدادی و داوطلبانه در جمعیت هلال احمر استان گفت: ۴۰ پایگاه جمعیت هلال احمر گیلان آماده خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی است.

سیاوش غلامی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر استان گیلان با ۴۰ پایگاه و پست موقت نوروزی در سطح ۱۶ شهرستان، آماده ارائه خدمات لازم به مسافران و گردشگران نوروزی در ایام تعطیلات سال نو است.

معاون جمعیت هلال احمر گیلان تصریح کرد: طرح نوروزی جمعیت هلال احمر استان گیلان همانند سایر استان‌ها هر ساله از تاریخ ۲۵ اسفندماه لغایت ۱۵ فروردین به اجرا در می‌آید و با تمام تجهیزات و امکانات برای رفاه حال مسافران نوروزی اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

غلامی درباره تشکیل کارگروه‌های تخصصی افزود: کارگروه امداد و نجات استان با حضور مدیرکل ستاد بحران استانداری گیلان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان برگزار شد و در مورد نحوه تعامل مطلوب با سایر دستگاه‌ها و ارائه راهکارهای لازم تصمیماتی اتخاذ شد.

معاون جمعیت هلال احمر گیلان بیان داشت: در طرح نوروزی جمعیت هلال احمر استان گیلان برای سال جدید، به‌کارگیری از امداد هوایی با جدیت بیشتری در دستور کار قرار گرفته و از پوشش‌های هوایی در شهرهای مختلف برای ارائه خدمات فوری استفاده می‌شود.

وی با اشاره به آمادگی مرکز کنترل عملیات هلال احمر استان عنوان کرد: برای امدادرسانی سریع‌تر و به‌موقع به مسافران نوروزی در ایام تعطیلات سال جدید، مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر گیلان از هم اکنون فعال شده و در آماده باش کامل قرار دارد.

غلامی با تاکید بر تعامل تمام دستگاه‌های خدمات‌رسانی اظهار داشت: تمهیدات لازم جهت خدمات‌رسانی سریع در تمامی مبادی استراتژیک و نقاط خطرآفرین استان گیلان با همکاری اورژانس، پلیس راه، مرکز فوریت های پزشکی و آتش نشانی انجام شده است.

معاون جمعیت هلال احمر استان گیلان خاطرنشان کرد: امیدواریم مسافران و گردشگران نوروزی نیز با رعایت مقررات و نکات ایمنی لازم، اوقات خوب و خوشی را برای خود و دیگر هموطنان رقم بزنند تا شاهد بروز هیچ حادثه و اتفاق تلخی در ایام تعطیلات نوروزی نباشیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

قابل توجه رییس شورای اسلامی شهر رشت :

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

به بهانه گلایه استاندار از جذب غیر قانونی 670 نفر در گیلان:

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

به بهانه افشاگری در باره آدینه و مصلی و ...

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!