گیلانیان
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ Sunday, 17 February , 2019
مهر ۱۵, ۱۳۹۷ کد خبر : 69659 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه قدس استان گیلان :

آمریکایی‌ها با سرمایه‌گذاری روی فضای مجازی به دنبال انحراف جوانان هستند

آمریکایی‌ها با سرمایه‌گذاری روی فضای مجازی به دنبال انحراف جوانان هستند

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: آمریکایی‌ها با سرمایه‌گذاری روی اینترنت، فضای مجازی و ابزارهای رسانه‌ای به دنبال ایجاد اختلاف بین اهل تسنن و تشیع، ازهم‌پاشیدگی خانواده‌ها و به انحراف کشیدن جوانان هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، سردار محمد عبدالله پور عصر امروز در یادواره ۱۶۶ شهید والامقام این شهرستان و ۲۲ شهید مدافع حرم استان گیلان در منطقه گردشگری حیران با بیان اینکه شهدا انسان‌های معمولی نیستند اظهار کرد: این رفتار و اخلاق شهدا است که فشارها و نقشه‌های شوم استکبار جهانی را یکی پس از دیگری خنثی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه قدرت رژیم آل‌سعود در پول و نفت خلاصه‌شده و آمریکایی‌ها در قبال اخذ پول، امنیت آن‌ها را تأمین می کنند افزود: رژیم آل‌سعود از آمریکایی‌ها خواسته که اسم آن‌ها را از لیست کشورهای کودک‌کش خط بزنند تا در قبال این خوش‌خدمتی، جیب‌هایشان را از دینارهای کثیف سعودی پر کنند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه قدرت ما ایرانی‌ها بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دوران هشت سال جنگ تحمیلی در شهدا خلاصه می‌شود تصریح کرد: شهید در جامعه ما آن قدر قدرت دارد که در فصل سرما و زیر باران این همه انسان را در این مکان جمع کرده است؛ شهید به اندازه‌ای قدرت دارد که شهدای مدافع حرم نظیر شهید حججی‌ها را تولید می‌کند.

عبدالله پور با تأکید بر اینکه شهدا انقلاب، دفاع مقدس، حرم و وطن فضای کنونی کشور را ترسیم کرده‌اند و اگر ما امروز در عراق و سوریه، داعش و تکفیری‌ها را زمین‌گیر کرده‌ایم این به برکت خون شهدا است افزود: شهید بعد از شهادت به خدا وصل‌شده و قدرت خدایی پیدا می کند و هرکسی که قدرت خدایی پیدا کند، شکست‌ناپذیر می‌شود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان بابیان اینکه هرکسی که از مسیر شهدا و آرمان‌های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی خارج‌شده و به نظام و انقلاب اسلامی خیانت کند عاقبت‌به‌خیر نمی‌شود گفت: شهدا به ما یاد داده‌اند که در مواقع سختی گوش‌هایمان به لب‌های مقام معظم رهبری دوخته شود و باید اذعان کرد که ملت شریف ایران تا‌این‌لحظه از اخلاق، رفتار و منشأ شهدا برای خود نقشه راه ترسیم کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی با تبلیغات منفی فضای ایران اسلامی را طوری آلوده می‌کند که انگار قرار است در کشور قحطی رخ دهد تصریح کرد: آمریکایی‌ها با سرمایه‌گذاری روی اینترنت، فضای مجازی و ابزارهای رسانه‌ای به دنبال ایجاد اختلاف بین اهل تسنن و تشیع، ازهم‌پاشیدگی خانواده‌ها و به انحراف کشیدن جوانان هستند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

رییس پارک علم و فناوری گیلان :

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

بدهی۱۸۰هزار میلیاردی دولت به تامین اجتماعی

سرپرست معاونت اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی :

بدهی۱۸۰هزار میلیاردی دولت به تامین اجتماعی

افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت

مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان خبر داد :

افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان :

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان