گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
آوریل 6, 2016 کد خبر : 47557 خبر ها

آموزش فنی و حرفه ای می تواند اقتصاد مقاومتی را محقق کند + تصاویر

آموزش فنی و حرفه ای می تواند اقتصاد مقاومتی را محقق کند + تصاویر

 

نماینده ولی فقیه در دیدار مدیر کل و معاونین آموزش فنی و حرفه ای گیلان با بیان این مطلب افزود : تنها نهادی که برای اجرای اقتصاد مقاومتی تجربه علمی و عملی را با هم دارد نهاد آموزش فنی و حرفه ای است .

وی افزود : اداره شما به دلی داشتن نیازمندی های لازم با سرمایه کم می تواند اموری را که باعث تحقق اقتصاد مقاومتی می شود محقق نماید .

آیت الله قربانی گفت : مردم برای رفع بعضی از نیازمندی های خودشان اگر به مراکز تخصصی مربوطه مراجعه نمایند باید هزینه گزافی را پرداخت نمایند ، در حالیکه با مراجعه به اداه شما و آموختن حرفه مربوطه با هزینه بسیار پایین ضمن حل مشکلات زندگی خود با تعمیم آموخته خود می توانند هم ایجاد اشتغال کند و هم کسب درآمد مشروع برای خود دست و پا نماید .

وی ادامه داد : در گذشته مردم در بسیارسی از امور زندگی صرفه جویی می کردند ولی امروزه بجهت از بین رفتن برخی از مشاغل پیشینیان هزینه زیادی بر مردم تحمیل می شود .

نماینده ولی فقیه گفت : اگر شما بخواهید مردم را آموزش دهید درصد صرفه جویی ها ، اشتغال و درآمد افزایش پیدا می کند و این همان اقتصاد مقاومتی است .

در ابتدای این دیدار رحیم عطائی ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان ضمن معرفی همراهان عملکرد اداره متبوعش را تشریح کرد .

DSC_5592 DSC_5593 DSC_5594 DSC_5595 DSC_5596 DSC_5603 DSC_5605

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی