گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
می 6, 2011 کد خبر : 618 دسته‌بندی نشده

آیت الله اشکوری در رجا نیوز گیلان ؟!!!

آیت الله اشکوری در رجا نیوز گیلان ؟!!!

این روزها وبلاگی جدید متولد و به جمع تارنماهای گیلان پیوسته  است. گیلانیان به گردانندگان این وبلاگ تولد “رجانیوز گیلان ” را تبریک گفته  و امیدوار است که بتواند در این وانفسای شان شکنی ها و بی آبروسازی  ها ی مضموم به عنوان رسانه ای فعال ، موثر و البته بی طرف اطلاع رسانی کند. یکی از مطالب مندرج در این وبلاگ را می توانید در ادامه مطالعه کنید . اما در تیتر مطلب نکته بسیار فابل توجهی نهفته است که امیدوارم به دفت به آن توجه کنید ”  مقاله از وبلاگ منتصب به آیت الله اشکوری رئیس اوقاف گیلان ” ؟!!!!

مطلب را عینا مطالعه بفرمایید :

مقاله از وبلاگ منتصب به آیت الله اشکوری رئیس اوقاف گیلان

برکناری روح ا… قهرمانی چابک استاندار سابق گیلان گام اول اصولگرایان استان بود که به همت و انسجام طیف وسیع اصولگرایان  استان محقق گردید شاید در نظر اول برکناری یک استاندار که از مدتها پیش صحبت برکناری وی از استانداری بود، موضوع  با اهمیت و قابل توجهی جلوه نکند اما برای افراد مطلع ای که از حامیان با نفوذ و سرسخت وی آگاه بودند رفتن قهرمانی هدیه ای بس شیرین و قابل توجه بود. نمایندگان استان به جز دو تن از نمایندگان رشت به اتفاق از حامیان قهرمانی محسوب می شدند، اکثر ائمه جمعه استان و طیف وسیعی از مدیران استان نیز از وی حمایت می کردند! همچنین اکثر روزنامه ها و نشریات استان نیزاز حامیان پروپاقرص وی محسوب می شدند . قهرمانی در تهران نیز از حامیان با نفوذی همچون مشایی برخوردار بود. برکناری قهرمانی علاوه بر فشار ونارضایتی اصولگرایان از عملکرد وی  دلیل دیگری هم داشت و آن باور خود رئیس جمهور محترم  به ناتوانی استاندار بود که شمه ای از آن در جلسه هیأت دولت در رشت نمایان شد و دکتر احمدی نژاد با اطلاع دقیق از وضعیت اسف ناک فرهنگی،اقتصادی گیلان ،انتقادات شدیدی نسبت به وضعیت نابسامان استان مطرح کردند.و نارضایتی خود را از عملکرد نماینده دولت در استان مطرح نمودند.

اما گام دوم اصولگرایان استان حمایت همه جانبه از استاندار فعلی استان است. وی که سابقه ای درخشان در دفاع از نظام و خدمت صادقانه به کشور را در پرونده خود دارد و با پیشینه افتخار آمیز تعهد دینی  وبا تجارب سودمند خود می تواند منشاء خدمات شایانی به استان مظلوم گیلان باشد و طعم خوش مدیریت توانمند انقلابی را به کام مردم استان بچشاند و این مستلزم اینست که اصولگرایان با انسجام و وحدت و با تمام توان مدیریتی و مشورتی از وی حمایت نمایند.البته انتظار پالایش مدیریتی و ترمیم نواقص و کاستی های بجا مانده از مدیریت تبلیغاتی جناب قهرمانی در فرصتی کوتاه دور از انتظار است، هر مدیری برای رسیدن به حقایق و واقعیت های موجود استان نیاز به چند ماهی فرصت دارد تا تصمیمات وی متکی بر دلیل و منطق باشد. هرچند انتظار اینست با تبدیل مدیریت ارشد استان از مدیریت لیبرالی به مدیریت انقلابی، این شیوه مدیریتی به دیگر بدنه های مدیریتی استان نیز سرایت کند و انشاءا… برای اولین بار در تاریخ سی ساله استان مدیریت انقلابی در استان غالب شود و استان را به جایگاه واقعی و حقیقی خود برساند.جایگاهی که سالهاست از آن دور افتاده!

حال چند سوال اساسی مطرح می شود :

– حجت الاسلام اشکوری چگونه یک شبه آیت الله شده است ؟!!!

– انتخاب این تیتر از سوی رجا نیوز گیلان هدف دار و عمدی بوده یا نه ؟!!

– مدیریت قهرمانی که خود مورد تایید ریاست جمهور بوده و هست آیا هیچ نقطه قوتی نداشت که درصدد سیاه نمایاندن بیشتر آن هستند

– چه تضمینی هست که اصولگرایان مد نظر استان همین برادر انقلابی تازه بر کرسی نشته را در آینده ای نه چندان دور دچار سرنوشت ناپسندی نکنند که از زمان عبدالهی  در گیلان مسبوق به سابقه است ؟

– در همین مدتی که استاندار فعلی مشغول به کار شده با عنایت به حسن خلق ، ولایت پذیری و بی آلایشی ایشان چه حرکت و تغییرات مثبتی در این مدیریت انقلابی دیده اند که قابل عرض باشد ؟

 


اخبار مرتبط

نظرات

  • در این بخش آقا یا خانم حسنی نظری گذاشته اند . ضمن تشکر از اعتماد ایشان به گیلانیان ، به جهت حفظ حرمت افراد از انتشار آن معذوریم . باشد که اخلاق بیش از پیش در چنین فضاهای مجازی ای حاکم گردد.

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی