گیلانیان
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ Sunday, 28 February , 2021
نوامبر 20, 2019 کد خبر : 75981 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده ولی فقیه در گیلان :

ائمه جمعه افزایش نرخ کالاها را محکوم می‌کنند/آشوب‌گران باید به اشد مجازات برسند

ائمه جمعه افزایش نرخ کالاها را محکوم می‌کنند/آشوب‌گران باید به اشد مجازات برسند

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه مردم نگران افزایش قیمت کالاها و خدمات در پی افزایش بنزین هستند، گفت: اگر نظارتی بر افزایش قیمت کالاها نباشد، تریبون نماز جمعه ائمه این اقدام را محکوم کرده و خواهان تسریع در اصلاح آن خواهند شد.

آیت‌الله رسول فلاحتی پیش از ظهر امروز در اجتماع مردمی رشت در میدان شهدای ذهاب این شهر خطاب به رسانه‌های امپراتوری غرب اظهار کرد: در طول عمر انقلاب علیه جمهوری اسلامی دشمنی کرده‌اید اما هیچ‌چیز نصیبتان نشد.

وی مثلث شوم صهیونیسم آمریکا و آل سعود را متخاصم برشمرد و افزود: این مثلث پیوسته علیه ایران اسلامی خصم روا داشته و سؤال اینجاست که تاکنون وابستگان آن‌ها در کشور و آشوب‌طلبان تاکنون چه چیزی عایدشان شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان خطاب به آشوب‌طلبان و اراذل‌واوباش گفت: همه به‌ویژه مردم از فتنه‌های شما آگاه هستند و می‌دانند که شما فرزندان ضدانقلاب اعدامی، منافقان و سلطنت‌طلب‌ها کاملاً در رصد هستید.

فلاحتی با توصیه به آشوب‌طلبان بیان کرد: راه اجداد خود را نرفته و به آغوش کشور برگردید و بیش از این برای کشور با پول از گاوهای شیرده هزینه نتراشید.

وی از دستگاه قضایی خواست کسانی را که در داخل کشور در روزهای اخیر آشوب کرده و برای کشور هزینه تراشیده‌اند به اشد مجازات برساند و آن‌ها را زود رها نکند چراکه این افراد آرامش مردم ایران را به سمت ناامنی برده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تأکید بر اینکه حکم آشوب‌طلبان اعدام است، گفت: حکم این اراذل اعدام است چراکه اسلام برای محارب اعدام ذکر کرده است.

فلاحتی با توصیه به دستگاه‌های تقنینی و اجرایی کشور تصریح کرد: دستگاه‌های تصمیم گیر و تصمیم‌ساز از مردم رأی گرفته‌اند تا کشور را مدیریت کنند، بنابراین؛ باید پیش از اجرای هر تصمیم‌ با نخبگان و مردم مشورت کنند تا بدون سنجیدن اولویت‌ها به اجرای برنامه نپردازند و باتدبیر تصمیم بگیرند.

وی با اذعان به اینکه برجام هیچ پیشرفتی برای کشور به ارمغان نیاورد، افزود: چرا باوجوداینکه برجام هیچ نتیجه مثبتی برای کشور نداشت، پایبند هستید و دست به‌سوی غرب دراز می‌کنید درحالی‌که رهبر معظم انقلاب همچنان از شما در نهی این کار حمایت می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با هشدار به مسؤولان کشور بیان کرد: اگر افزایش نرخ بنزین منجر به افزایش کرایه حمل نقل و کالاها باشند نه اراذل اوباش بلکه مردم حقشان را از مسئولان خواهند گرفت و دستگاه‌های اجرایی مسؤولیت تأمین ارزاق مردم را دارند.

فلاحتی با تأکید بر اینکه دستگاه‌های متولی باید شبانه‌روز در بازار باشند، گفت: مردم نگران افزایش قیمت کالاها و خدمات در پی افزایش بنزین هستند و اگر نظارتی بر آن نباشد تریبون نماز جمعه ائمه این اقدام را محکم کرده و خواهان تسریع در اصلاح آن خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری:

حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

میراث طبیعی گیلان در فهرست ملی افزایش یافت

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی :

میراث طبیعی گیلان در فهرست ملی افزایش یافت