گیلانیان
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ Thursday, 13 December , 2018
آذر ۲۱, ۱۳۹۶ کد خبر : 63986 خبر ها

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان :

ائمه جمعه باید بیشتر به مسائل فرهنگی بپردازند

ائمه جمعه باید بیشتر به مسائل فرهنگی بپردازند

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان بابیان اینکه امروزه کشور در شرایط حساس بین‌المللی وجود دارد گفت: در چنین شرایطی دولت بودجه را به‌موقع تحویل مجلس کرد.

محمدحسین قربانی پیش از ظهر امروز در گردهمایی ائمه جمعه استان گیلان در حسینیه آل محمد حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف بابیان اینکه دولت در شرایط حساس بین‌المللی بودجه را تقدیم مجلس کرده است اظهار کرد: مجلس دهم با توجه به تدبیر لاریجانی فضای بسیار خوبی دارد.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب افزود: ائمه جمعه فرماندهان ستاد فرهنگی منطقه هستند، ائمه جمعه باید بیشتر به مسائل فرهنگی بپردازند.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با تأکید بر اینکه نمایندگان استان آمادگی همکاری با ائمه جمعه را دارند بیان کرد: بسیاری از ردیف‌های بودجه کاهش پیدا کرد و یارانه ۶ دهک بالای جامعه حذف خواهد شد.

قربانی با اشاره بر اینکه نقدهای ائمه جمعه نگاه پدرانه است افزود: این نگاه از سوی ائمه جمعه گیلان در سطح کشور سرآمد است و از این بابت خوشحالیم چراکه می‌توان بیشتر به بحث فرهنگی استان پرداخت.

وی یکی از اقدامات فرهنگی را پرداختن به فضای مجازی دانست و اظهار کرد: امروز فضای مجازی دست دشمن است، ما باید از فرصتی که در دست داریم به‌درستی استفاده کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: ما نمی‌توانیم بدون بخش سرمایه‌گذاری استان گیلان را نجات بدهیم باید فضای سرمایه‌گذاری برای استان گیلان باز شود، بدون واردکردن بخش خصوصی نمی‌توانیم به یک‌میلیون شغلی که دولت قول ایجادشان را داده است دست پیدا کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

ثبت بیش از ۷۰ میلیون نفر پرونده در نظام ارجاع سلامت

معاون بهداشتی وزیر بهداشت و درمان :

ثبت بیش از ۷۰ میلیون نفر پرونده در نظام ارجاع سلامت

اصناف اختلافات خود را کنار بگذارند

رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان :

اصناف اختلافات خود را کنار بگذارند