گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
سپتامبر 21, 2012 کد خبر : 12666 خبر ها

مديرعامل منطقه آزاد انزلي خبر داد :

اجرای طرح “با مهر تا مهر”

اجرای طرح “با مهر تا مهر”

 خبر اختصاصی گیلانیان : مدیرعامل منطقه آزاد انزلی از اجرای طرح تجهیز مدارس روستاهای منطقه به مناسبت آغاز سال تحصیلی خبر داد.

سعید رحیمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در ادامه حمایت های سازمان در خصوص نوسازی و تجهیز مدارس محدوده منطقه، مرحله اول طرح”با مهر تا مهر” ویژه تجهیز مدارس به وسایل کمک آموزشی در راستای دست یابی به استانداردهای آموزشی از سوی این سازمان در سطح ۲۳ مدرسه روستاهای محدوده منطقه به اجراء درآمد.

وی نقش زیرساختهای آموزشی را در نیل به توسعه پایدار بسیار حائز اهمیت ارزیابی کرد و افزود: طرح “با مهر تا مهر” در راستای هوشمند سازی مدارس و با هدف برطرف ساختن کمبودهای سخت افزاری ، نرم افزاری وآموزشی مدارس موجود در محدوده این منطقه اجرا و این سازمان در نظر دارد پس از انجام طرح های مطالعاتی و امکان سنجی با مشارکت آموزش و پرورش و بخش خصوصی نسبت به اجرای مراحل بعدی اقدام نماید.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی در تبیین اهداف بهسازی فضای آموزشی مدارس افزود: گام نخست برای رسیدن به اهداف راهبردی طرح جامع منطقه آزاد انزلی استفاده از نیروی انسانی مجرب و متخصص می باشد که دراین مسیر توانمندسازی از طریق آموزش از اهمیت بسزایی برخوردار است.

رحیمی اضافه کرد: بهسازی فضای آموزشی مناسب جهت ارتقای توانمندیها و بالفعل نمودن استعدادهای دانش آموزان محدوده منطقه از راهبردهای استراتژیک این سازمان جهت دستیابی به اهداف تعیین شده درجهت توسعه آموزشی و فرهنگی محدوده این منطقه می باشد. شایان ذکر است همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ، فاز نخست طرح تجهیز مدارس محدوده منطقه آزاد انزلی از محل اعتبارات سازمان توسط معاونت فرهنگی،اجتماعی و گردشگری در ۱۲۰ کلاس درس مدارس اجراء گردید

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی