گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
دسامبر 14, 2015 کد خبر : 43951 خبر ها

اجرایی شدن بیش از ۳۰ درصد مصوبات کارگروه رفع موانع تولید در گیلان

اجرایی شدن بیش از ۳۰ درصد مصوبات کارگروه رفع موانع تولید در گیلان

گیلانیان : نماینده ویژه استاندار گیلان در اجرای قانون رفع موانع تولید استان، از اجرایی شدن بیش از ۳۰ درصد مصوبات کارگروه رفع موانع تولید رقابت پذیر در استان خبر داد.

محمدحسین اصغریان روز یکشنبه در چهاردهمین کارگروه تخصصی اجرای قانون رفع موانع تولید در رشت، با اشاره به لزوم حضور تمامی مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط با امر تولید و خدمات و رئیسان بانک های استان در جلسات تخصصی این کارگروه افزود: حل مشکلات بخش تولید اعم از صنعت، معدن، کشاورزی و بخش خدمات مانند میراث فرهنگی و گردشگری و نیز حل مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی در حوزه بانکی، از مهم تربن اهداف ما در اجرای این قانون در استان است.

وی با تاکید بر ضرورت اجرای مصوبات جلسات کارگروه رفع موانع تولید در استان خاطرنشان کرد: مدیران واحدهای صنعتی و تولیدی که مشمول مصوبات این کارگروه شده اند، برای سرعت بخشی به انجام قطعی مصوبات با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت به عنوان دبیرخانه مرکزی این کارگروه همکاری های لازم را انجام دهند.

در ادامه این نشست رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان نیز با اشاره به برگزاری ۱۴ جلسه تخصصی کارگروه اجرای قانون رفع موانع تولید در استان اظهار کرد: تاکنون ۳۱۷ مصوبه در این جلسات داشته ایم که بیش از ۳۱ درصد آنها اجرایی شده است.

علی منتظری تصریح کرد: بیش از ۲۰ درصد مصوبات نیز به دلیل عدم پیگیری جدی برخی مدیران واحدهای صنعتی هنوز اجرایی نشده است.
وی ادامه داد: برای رفع هرچه سریعتر مشکلات بخش تولید و صنعت، ضروری است مدیران واحدهای صنعتی پیگیر اجرای مصوبات مربوط به واحدهای صنعتی خود باشند.

چهاردهمین کارگروه تخصصی اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر با بررسی مشکلات بیش از ۳۰ واحد صنعتی، کشاورزی و گردشگری در رشت برگزار شد.
پیش از این نماینده ویژه استاندار در اجرای قانون رفع موانع تولید گیلان در دوازدهمین کارگروه رفع موانع تولید استان ، از قرار گرفتن عملکرد این کارگروه ها در تمامی استان ها در اختیار هیأت دولت برای ارزیابی نهایی خبر داده بود.

اصغریان با اشاره به بسته جدید حمایتی دولت در پشتیبانی از بخش های مختلف صنعت، مسکن، کشاورزی و گردشگری خاطرنشان کرده بود: دستگاه های دولتی مرتبط به امر تولید در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی و … در نزدیک ترین زمان، طرح های واجد اولویت برای بهره مندی از تسهیلات ایجادی و سرمایه در گردش را معرفی کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد