گیلانیان
شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ Saturday, 10 December , 2022
ژانویه 30, 2016 کد خبر : 45439 خبر ها

اجرای برنامه‌های متنوع ستاد دهه فجر در گیلان

اجرای برنامه‌های متنوع ستاد دهه فجر در گیلان

گیلانیان : رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از اجرای برنامه‌های متنوع و مردمی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در این استان خبر داد.

حجت‌الاسلام مجتبی اشجری با اشاره به اینکه رویکرد برنامه‌های دهه فجر مردمی است، اظهار کرد: امسال برنامه‌های متنوع و متعدد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در گیلان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آغاز سی‌وهفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی فرصت گرانبهایی برای یادآوری رشادت‌های ملت ایران است، افزود: پس از گذشت ۳۷ سال مردم انقلابی ایران اسلامی با تأسی از ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای خواب را از چشمان مستکبران عالم ربوده‌اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان ادامه داد: مردم ایران اسلامی در آستانه دو انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز با پیروی از فرمایش‌های مقام معظم رهبری در برابر نفوذ و فشارهای استکبار جهانی می‌ایستند.

وی با اشاره به اینکه ۱۲ بهمن نویدبخش صبح پیروزی حق بر باطل در دنیا شد، خاطرنشان کرد: دهه فجر خاطره مردمی که با جانفشانی و از خودگذشتگی فریاد استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، سردادند را زنده می‌کند.

اشجری یادآور شد: مردم ایران اسلامی در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی از هیچ ایثار و گذشتی دریغ نمی‌کنند.

وی از مردم گیلان خواست تا در برنامه‌های ستاد دهه فجر این استان حضور پررنگ‌تری یابند و یادآور شد: وجود ۶۱ شهید انقلاب اسلامی نشانه ایثار گیلانیان در راه رسیدن به آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان آغاز برنامه‌های ستاد دهه فجر را از ۱۲ بهمن ماه جاری همزمان با سالروز ورود امام خمینی (ره) به ایران اسلامی عنوان کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی