گیلانیان
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ Monday, 21 September , 2020
آگوست 3, 2020 کد خبر : 79349 خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان عنوان کرد :

اجرای طرح «تعاون و احسان» برای کمک به نیازمندان گیلان

اجرای طرح «تعاون و احسان» برای کمک به نیازمندان گیلان

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه طرح «تعاون و احسان» برای کمک به نیازمندان در سراسر استان گیلان اجرا می‌شود، گفت:در مرحله نخست از طرح تعاون و احسان ۲۰ هزار بسته کمک معیشتی در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار خواهد گرفت.

سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در نشست ویدئوکنفرانس هماهنگی اجرای نخستین مرحله از طرح تعاون و احسان در استان گیلان اظهار کرد: دشمن در تلاش بود تا از مشکلات به وجود آمده ناشی از تورم و کرونا برای فشار علیه ملت ایران استفاده کند.

وی با بیان اینکه درایت مقام معظم رهبری در راستای اجرای طرح کمک‌های مؤمنانه سبب شد تا نقشه‌های دشمن علیه ملت ایران نتیجه‌بخش نباشد، گفت: ملت ایران در رزمایش کمک مؤمنانه خوش درخشیدند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اجرای نهضت تعاون و احسان در استان گیلان بیان کرد: نخستین مرحله از این طرح روز چهارشنبه در سراسر استان گیلان اجرا می‌شود.

عبدالله‌پور با بیان اینکه تاکنون ۱۷ هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی جهت اهدا به نیازمندان آماده‌شده است افزود: در مرحله نخست از طرح تعاون و احسان ۲۰ هزار بسته کمک معیشتی در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار خواهد گرفت.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اعلام اینکه نهضت تعاون و احسان به‌صورت قرارگاه‌های محله محور برگزار خواهد شد، گفت: این طرح در سه مرحله و هم‌زمان با دهه ولایت، دهه اول محرم و دهه آخر ماه صفر اجرا می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات انجام‌شده تا این لحظه در راستای اجرای طرح تعاون و احسان در این استان اظهار کرد: ۲ هزار و ۵۰۰ بسته گوشت قربانی در قالب اجرای طرح مذکور هم‌زمان با عید قربان در میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

سرهنگ پاسدار احمد ابراهیمی با اعلام اینکه تهیه لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان نیازمند در دستور کار سپاه قرار دارد، گفت: در نخستین مرحله از طرح تعاون و احسان در گیلان ۲۰ هزار بسته کمک معیشتی توزیع خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “