گیلانیان
شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 24 September , 2022
ژوئن 21, 2014 کد خبر : 27911 خبر ها

همزمان با مبارک رمضان صورت می‌گیرد

اجرای طرح نظارتی ضیافت در گیلان

اجرای طرح نظارتی ضیافت در گیلان

گیلانیان : مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از اجرای طرح نظارتی ضیافت همزمان با مبارک رمضان در این استان خبر داد.

علیرضا حسینیان ظهر امروز در جلسه هماهنگی اجرای برنامه‌های ماه مبارک رمضان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اظهار کرد: طرح نظارتی ضیافت در ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود.

وی زمان اجرای طرح مذکور را از یکم تا ششم مرداد ماه امسال عنوان کرد و افزود: عرضه، فروش و نرخ کالای اساسی و پر مصرف خانوارها در طرح ضیافت نظارت ویژه می‌شود.

حسینیان با تاکید بر برخورد با متخلفان، بیان کرد: نظارت در حوزه مواد غذایی گوشت مرغ، گوشت قرمز، برنج، شکر، سبزی، حبوبات، خرما، لبنیات، مواد غذایی پروتئینی، زولبیا و بامیه است.

مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، نظارت‌ها را با همکاری بازرسان این سازمان، اصناف و گشت‌های سیار تعزیرات حکومتی گیلان اعلام کرد.

وی از فروش فوق‌العاده عرضه کالا در تمام شهرستان‌های گیلان خبر داد و تصریح کرد: فروشگاه‌های بزرگ دولتی اتکا و رفاه همکاری خوبی با سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان دارند.

حسینیان با اشاره به فعالیت نظارتی ۲۰۰ بازرس در اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، خاطرنشان کرد: یک‌هزار ناظر افتخاری به منظور نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی با سازمان مذکور همکاری می‌کنند.

مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان به وجود ۱۰ هزار نفر ناظر افتخاری در گیلان اشاره کرد و گفت: ناظران مذکور گزارش‌ها را به سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ارائه می‌کنند.

وی خواستار رعایت قوانین نظام صنفی توسط فعالان واحدهای صنفی و اتحادیه‌های عرضه و فروش کالای اساسی مصرف سبد خانوار شد و اظهار کرد: درج نرخ کالا و ارائه برگ فروش توسط اصناف حائز اهمیت است.

حسینیان با بیان اینکه نانوایی‌های گیلان نظارت ویژه می‌شوند، تصریح کرد: با تعطیلی غیر موجه و تخلف نانوایی‌ها در ماه مبارک رمضان برخورد می‌شود.

مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان بر همکاری شهروندان در اجرای طرح نظارتی ضیافت در ماه مبارک رمضان تاکید کرد و یادآور شد: شهروندان گزارش‌های خود را از طریق سامانه ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت برای رسیدگی به کارشناسان این سازمان ارائه کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی