گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
دسامبر 13, 2012 کد خبر : 15454 خبر ها

در آستانه طولاني ترين شب سال

اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در استان گیلان

اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در استان گیلان

اختصاصی گیلانیان : همزمان با سراسر کشور مرحله نهایی طرح نظارتی ویژه شب یلدا از تاریخ ۲۶ لغایت ۳۰ آذر ماه سالجاری در استان گیلان اجراء می گردد.

بنا بر گزارش کمیته اطلاع رسانی شورای نظارت بازار استان گیلان در این طرح با هدف کنترل قیمتها و مقابله با تخلفات احتمالی در بازار عرضه کالاهای پر مصرف این ایام بدلیل افزایش خرید مردم، بازرسیهای مشترک دستگاههای نظارتی و قضایی از واحدهای صنفی مرتبط با این امر تشدید خواهد شد.

بر اساس این گزارش، این واحدهای صنفی شامل واحدهای عرضه آجیل و تنقلات، انواع میوه ها بویژه هندوانه و انار و نیز شیرینی جات می گردد.

این گزارش می افزاید، در جریان این طرح ۲۵۰ نفر از بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، مجامع امور صنفی در قالب ۱۵۰ گروه دو نفره به همراه نمایندگان تعزیرات حکومتی از اولین ساعات شروع فعالیت بازار تا پایان آن با حضور در بازار بر روند عرضه کالاهای مذکور نظارت می نمایند.

بر اساس این گزارش همچنین مرحله اول این طرح از تاریخ ۱۸ آذر ماه آغاز گردیده است.

کمیته اطلاع رسانی شورای نظارت بازار اعلام نمود شهروندان محترم گیلانی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در ایام مذکور مراتب را از طریق شماره های تماس ۱۲۴ و ۴۲۴۱۳۱۸ سازمان صنعت، معدن و تجارت  ۷۲۳۵۴۴۴ مجمع امور صنفی و شماره ۳۲۲۹۰۳۸ ستاد خبری تعزیرات حکومتی استان اعلام نمایند تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به برخورد قانونی متناسب اقدام گردد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی