گیلانیان
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ Sunday, 19 May , 2019
آبان ۲۳, ۱۳۹۷ کد خبر : 70468 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان ‌:

اجرای پروژه‌های برق‌ منطقه‌ای گیلان نیازمند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است

اجرای پروژه‌های برق‌ منطقه‌ای گیلان نیازمند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است

گیلانیان : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان ‌گفت: بهترین شیوه برای تأمین مالی اجرای پروژه‌های شرکت برق منطقه‌ای گیلان استفاده از فاینانس داخلی است.

سیدمحمد احمدی امروز در نشست بررسی چالش‌های صنعت برق استان گیلان اظهار داشت:‌ بهترین شیوه برای تأمین مالی اجرای پروژه‌های شرکت برق منطقه‌ای استان گیلان سرمایه‌گذاری به شیوه فاینانس داخلی یا همان ماده ۵۶ است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان عنوان کرد:‌ ایجاد ثبات و پایداری مطمئن در شبکه صنعت برق کشور از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید برای رسیدن به آن با اتخاذ یک استراتژی دقیق بین میزان تولید انرژی و توزیع آن بین مشترکان هماهنگی لازم برقرار شود.

وی کمک و حمایت سازمان برنامه و بودجه از طرح‌های شرکت برق منطقه‌ای گیلان را متذکر شد و اظهار داشت: با توجه به رایزنی‌ها و سطح ارتباطات بسیار خوبی که بین سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری گیلان شکل گرفته زمینه برای تأمین مالی پروژه‌های استانی فراهم شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های ماده ۵۶ برای تأمین مالی طرح‌ها گفت:‌ تشویق بخش خصوصی برای مشارکت در طرح‌ها،‌ رفع موانع تولید و درخواست تأمین بودجه از مواردی است که در دستور کار استانداری گیلان قرار دارد.

احمدی کمک در راستای پیشگیری از آسیب شبکه‌های برق و یا فروش اوراق را از راه‌های کمک به شبکه برق منطقه‌ای گیلان در انجام مأموریت‌های سازمانی اعلام کرد و بیان داشت: پایه‌های توسعه کشور به صنعت برق وابسته است بنابراین با تمام توان باید در راستای حمایت از آن قدم برداریم.

وی با قدردانی از زحمات شبانه‌روزی پرنسل و کارکنان فعال در صنعت برق به ویژه شرکت برق منطقه‌ای استان گیلان خاطرنشان کرد: استانداری گیلان برای کمک به اجرای طرح‌ها و برنامه‌های شرکت برق منطقه‌ای استان از طریق جذب مشارکت‌های ملی از آمادگی کامل برخوردار است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

قابل توجه رییس شورای اسلامی شهر رشت :

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

به بهانه گلایه استاندار از جذب غیر قانونی 670 نفر در گیلان:

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

به بهانه افشاگری در باره آدینه و مصلی و ...

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz