گیلانیان
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ Sunday, 17 February , 2019
آبان ۲۳, ۱۳۹۷ کد خبر : 70468 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان ‌:

اجرای پروژه‌های برق‌ منطقه‌ای گیلان نیازمند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است

اجرای پروژه‌های برق‌ منطقه‌ای گیلان نیازمند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است

گیلانیان : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان ‌گفت: بهترین شیوه برای تأمین مالی اجرای پروژه‌های شرکت برق منطقه‌ای گیلان استفاده از فاینانس داخلی است.

سیدمحمد احمدی امروز در نشست بررسی چالش‌های صنعت برق استان گیلان اظهار داشت:‌ بهترین شیوه برای تأمین مالی اجرای پروژه‌های شرکت برق منطقه‌ای استان گیلان سرمایه‌گذاری به شیوه فاینانس داخلی یا همان ماده ۵۶ است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان عنوان کرد:‌ ایجاد ثبات و پایداری مطمئن در شبکه صنعت برق کشور از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید برای رسیدن به آن با اتخاذ یک استراتژی دقیق بین میزان تولید انرژی و توزیع آن بین مشترکان هماهنگی لازم برقرار شود.

وی کمک و حمایت سازمان برنامه و بودجه از طرح‌های شرکت برق منطقه‌ای گیلان را متذکر شد و اظهار داشت: با توجه به رایزنی‌ها و سطح ارتباطات بسیار خوبی که بین سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری گیلان شکل گرفته زمینه برای تأمین مالی پروژه‌های استانی فراهم شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های ماده ۵۶ برای تأمین مالی طرح‌ها گفت:‌ تشویق بخش خصوصی برای مشارکت در طرح‌ها،‌ رفع موانع تولید و درخواست تأمین بودجه از مواردی است که در دستور کار استانداری گیلان قرار دارد.

احمدی کمک در راستای پیشگیری از آسیب شبکه‌های برق و یا فروش اوراق را از راه‌های کمک به شبکه برق منطقه‌ای گیلان در انجام مأموریت‌های سازمانی اعلام کرد و بیان داشت: پایه‌های توسعه کشور به صنعت برق وابسته است بنابراین با تمام توان باید در راستای حمایت از آن قدم برداریم.

وی با قدردانی از زحمات شبانه‌روزی پرنسل و کارکنان فعال در صنعت برق به ویژه شرکت برق منطقه‌ای استان گیلان خاطرنشان کرد: استانداری گیلان برای کمک به اجرای طرح‌ها و برنامه‌های شرکت برق منطقه‌ای استان از طریق جذب مشارکت‌های ملی از آمادگی کامل برخوردار است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

رییس پارک علم و فناوری گیلان :

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

بدهی۱۸۰هزار میلیاردی دولت به تامین اجتماعی

سرپرست معاونت اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی :

بدهی۱۸۰هزار میلیاردی دولت به تامین اجتماعی

افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت

مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان خبر داد :

افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان :

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان