گیلانیان
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ Tuesday, 19 February , 2019
مرداد ۹, ۱۳۹۶ کد خبر : 61309 خبر ها

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی :

اجرای پل ورودی فومن بزرگ‌ترین خیانت به این شهرستان بود

اجرای پل ورودی فومن بزرگ‌ترین خیانت به این شهرستان بود

گیلانیان : نماینده مردم فومن و شفت با بیان اینکه جلوی اجرای پل ورودی فومن را به خاطر هدر نرفتن بیت‌المال گرفته‌ایم، گفت: اجرای پل ورودی فومن بزرگ‌ترین خیانت به این شهرستان بود و کسانی که موجب شروع ساخت پروژه پل ورودی فومن شدند باید محاکمه شوند.

حجت‌الاسلام محمدمهدی افتخاری، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری شهرستان فومن با بیان اینکه برخی از رؤسای ادارات مشکل روی مشکل مردم می‌گذارند، اظهار کرد: همه باید باهم برای توسعه این شهرستان تلاش کنیم.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان شهرستان باید همانند یک تیم اجرایی متحد، خدمت گذاری به مردم را سرلوحه کارشان قرار دهند، گفت:هدف ما افزایش بهره‌دهی کیفی و کمی خدمات به موکلان مان است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی رؤسا هیچگونه فعالیت مدیریتی ندارند و وظایف شان را به همکاران خود تفویض اختیار کرده‌اند، افزود: روسایی که در خواب هستند باید از خواب بیدار شوند.

حجت الاسلام افتخاری با بیان اینکه مسئولان نباید کار مردم را زمین بگذارند،خاطرنشان کرد:شبکه بهداشت و درمان یکی از اداراتی است که باید پیگیر ضعف‌های خود باشد.

وی با یادآوری اینکه فومن ازنظر مسائل سیاسی آسیب‌دیده است، اضافه کرد: دفتر مراجعات مردمی ما به کمیته امداد و بهزیستی تبدیل شده است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مراجعه زیاد مردم به دفتر ما،به دلیل کم‌کاری برخی از ادارات است، گفت: برخی‌ها در حال کار تشکیلاتی برای چوب لای چرخ گذاشتن امورات هستند.

وی بابیان اینکه قبل از مسئولیت نمایندگی، آگاهی زیادی از مشکلات نداشتم اما پس از پوشیدن ردای نمایندگی متوجه مشکلات بسیار زیاد فومن شدم،گفت: روسای ادارات نباید فقط راه خانه تا اداره را طی کنند و باید در جمع مردم باشند و پیگیر امورات باشند.

حجت الاسلام افتخاری با اشاره به اینکه اگر روند ادارات فومن به همین‌گونه ادامه پیدا کند دیگر در هیچ شورای اداری در شهرستان شرکت نخواهم کرد، تصریح کرد: فومن باید از ظرفیت‌های خود برای توسعه بیشتر استفاده کند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:ما اقدامات بسیار زیادی انجام داده‌ایم که عادت به بازگو کردن زیاد آن‌ها نداریم و خدمت گذاری به مردم را وظیفه خود می‌دانیم و روسای ادارات باید ارباب‌رجوع‌ها را محترم بشمارند و برای آن‌ها خدمت‌رسانی کنند.

حجت الاسلام افتخاری با اشاره به اینکه در حوزه برق‌رسانی و آب‌رسانی اقدامات بسیار زیاد و مطلوبی را انجام داده‌ایم، گفت: با همه توان پیگیر کاستی‌های شهرستان هستیم.

وی با تأکید بر اینکه وزارت راه اشتباه اجرایی پل ورودی فومن را قبول کرده است، خاطرنشان کرد: اجرای پل ورودی فومن بزرگ‌ترین خیانت به این شهرستان بود و کسانی که موجب شروع ساخت پروژه پل ورودی فومن شدند باید محاکمه شوند و برخی به دنبال تلف کردن وقت اجرایی برای پل ورودی فومن هستند تا کارها ناتمام بمانند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه تکمیل پل ورودی فومن ۲۵ میلیارد تومان هزینه دارد، گفت: مجری پل می‌خواهد بدون رمپ و لوب پل را اجرا کند که ما جلودار آن شده‌ایم.

وی بابیان اینکه ۲۰ میلیارد تومان دیگر پیمانکار این پروژه از دولت طلبکار است، گفت: جلوی اجرای پل ورودی فومن را به خاطر هدر نرفتن بیت‌المال گرفته‌ایم.

حجت الاسلام افتخاری با اشاره به اینکه اگر در راه اصلاح پل ورودی شکستم بخوریم، خاطرجمع هستیم که تلاشمان را برای توسعه فومن انجام داده‌ایم، بیان کرد: با تلاش ما وزارت راه و شرکت توسعه زیرساخت راه‌های شمال کشور، به اصلاح طرح پل ورودی فومن رضایت داده است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تخصص بنده در حوزه عمران نیست اما در این حوزه از مشاوران زبده مشاوره می‌گیرم، افزود: برای پروژه‌های عمرانی با بهترین تحصیل‌کرده‌های عمرانی جلسه برگزار می‌کنیم زیرا هدف ما افزایش عملکرد کیفی برای آینده بهتر فومن و شفت است.

نماینده مردم فومن و شفت بابیان اینکه دید ما باید به خدمت‌رسانی و کارها مثبت باشد، اظهار کرد: برخی از روسا باید از خواب عقد سیاسی با دیگران خارج شوند و به فکر خدمت به مردم باشند.

افتخاری با اشاره به اینکه همه می‌گفتند که در ابتدای راه همه روسای ادارات را باید عوض کنید، افزود: ما به دنبال تعامل با همه بودیم و دنبال حذف کردن هیچ خدمتگزاری نیستیم اما از برخی مدیران کل گله‌مندیم و به‌حساب برخی از مدیران خواهیم رسید و در هیچ صورتی نباید حقوق مردم ضایع شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

رییس پارک علم و فناوری گیلان :

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان :

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان

…به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

متن کامل بیانیه مهم رهبری خطاب به جوانان به‌مناسبت چهل سالگی انقلاب؛

…به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

سهم گیلان از بودجه سال ۹۸ یک هزار و ۴۲۷ میلیارد تومان است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان :

سهم گیلان از بودجه سال ۹۸ یک هزار و ۴۲۷ میلیارد تومان است

فاز اول طرح گردشگری و پرنده نگری تالاب بین المللی امیرکلایه افتتاح شد

با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار گیلان؛

فاز اول طرح گردشگری و پرنده نگری تالاب بین المللی امیرکلایه افتتاح شد