گیلانیان
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ Wednesday, 21 April , 2021
نوامبر 15, 2020 کد خبر : 80271 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

اجماع نمایندگان مجلس راهکار تعیین تکلیف معلمان غیردولتی

اجماع نمایندگان مجلس راهکار تعیین تکلیف معلمان غیردولتی

گیلانیان : سخنگوی فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی بیان اینکه برای قانون‌گذاری در تعیین تکلیف وضعیت معلمان غیردولتی باید اجماع صورت بگیرد، گفت: اجماع فراکسیون فرهنگیان، کمیسیون آموزش تحقیقات و کمیسیون برنامه‌وبودجه می‌تواند راهکارهای مناسبی برای تعیین تکلیف وضعیت معلمان غیردولتی باشد.

جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به مشکلات شاغلین و معلمین غیردولتی ازجمله عدم امنیت شغلی، بیمه و عدم پرداخت حقوق قانونی، اظهار کرد: با توجه به تغییر رئیس مدارس غیردولتی کشور در وزارت آموزش‌وپرورش با وی دیدار کرده و تأکید داشتم که باید اقدامات مؤثری برای تغییر وضعیت ۲۰۰ هزار معلم غیردولتی کشور صورت بگیرد.

 وی با بیان اینکه ایجاد امتیازبندی در آزمون‌های آموزش‌وپرورش را به‌عنوان راهی برای استخدام معلمین غیردولتی به‌عنوان یک پیشنهاد مطرح کرده است، افزود: قانون‌گذاری به‌سختی انجام می‌شود به همین دلیل تعیین تکلیف معلمان غیردولتی، طولانی شده است که البته رفع مشکلات این معلمان فرهیخته را از وظایف خود می‌دانیم که باید در مجلس یازدهم مورد پیگیری قرار بگیرد.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با تأکید بر زمان‌بر بودن قانون‌گذاری و توجه به فرایند آن جهت تعیین تکلیف معلمان غیردولتی، گفت: در سال گذشته با اختصاص بخشی از بودجه به صندوق حمایت از مدارس غیردولتی پرداخت بخشی از بیمه معلمان غیردولتی مناطق محروم در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در دو قسمت باید وضعیت معلمان غیردولتی موردبررسی قرار بگیرد، تصریح کرد: بخشی از تلاش مجلس باید برای ایجاد فرایند استخدام در نظر گرفته و از طرفی باید وضعیت معلمین که در حال کار هستند نیز موردتوجه قانون‌گذار قرار بگیرد، لذا با ایجاد امتیاز در آزمون‌ها و امکان بیمه آن‌ها از طریق صندوق مشارکت‌ها می‌توان بخشی از مشکلات این قشر فرهیخته را کاهش داد.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای قانون‌گذاری در  تعیین تکلیف وضعیت معلمان غیردولتی باید اجماع صورت بگیرد، گفت: اجماع فراکسیون فرهنگیان، کمیسیون آموزش تحقیقات و کمیسیون برنامه‌وبودجه می‌تواند راهکارهای مناسبی برای تعیین تکلیف وضعیت معلمان غیردولتی باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “