گیلانیان
پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ Thursday, 18 August , 2022
فوریه 24, 2013 کد خبر : 17556 خبر ها

احداث سایت نفتی خزر به صورت ملی پیگیری می‌شود

احداث سایت نفتی خزر به صورت ملی پیگیری می‌شود

گیلانیان : محمد علی آبادی، معاون هماهنگی و نظارت معاون اول که به تقاضای کیهان هاشم نیا از معاون اول رئیس جمهور درکارگروه رسیدگی به مسائل استان که شنبه گذشته در تهران برگزار شده بود دیروز به گیلان سفر کرد و امروز از چند طرح گردشگری، کارخانه نخ ریسی ابریشم در لنگرود ، کارخانه فرآوری چای در لاهیجان و بیمارستان قائم رشت بازدید کرد.

در این بازدید ها ، نمایندگان لنگرود ، لاهیجان در مجلس شورای اسلامی ، رئیس سازمان چای و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار  نیز حضور داشتند .

محمد علی آبادی و کیهان هاشم نیا همچنین روز گذشته از محل احداث سایت پشتیبانی نفت و گاز رودسر ، کارخانجات و باغ های چای در لاهیجان بازدید کردند .

سپس محمد علی‌آبادی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید دو روزه خود از پروژه‌های عمرانی، باغ‌های چای و سایت نفتی خزر، اظهار کرد: زمین سایت مذکور با مشکل مواجه است و قرار شد که وزارت نفت به صورت جدی‌تر وارد میدان شود.

وی احداث سایت نفتی سردار جنگل خزر را دارای اهمیت ملی عنوان کرد و افزود: وضعیت سایت نفتی خزر با مسئولیت مستقیم معاون اول رئیس جمهوری پیگیری می‌شود و در صورت نیاز تا ۱۰ روز آینده جلسه ویژه‌ای برای این موضوع در تهران یا گیلان برگزار می‌شود.

*مشکلات صنعت چای به صورت جدی پیگیری می‌شود

علی‌آبادی همچنین ابریشم و چای را از دیگر مواردی عنوان کرد که در سفر دو روزه خود به گیلان مورد پیگیری قرار داد و خاطرنشان کرد: مدت سه سال است که موضوع چای به صورت جدی پیگیری می‌شود و تصمیم‌های لازم برای برطرف شدن موضوع معضل چای سنواتی گرفته شده و این موضوع در پایان راه است.

*حضور احمدی‌نژاد یا معاون اول رئیس جمهوری در گیلان

وی از حضور احمدی‌نژاد یا معاون اول وی برای افتتاح پروژه‌های بزرگ در گیلان خبر داد و بیان کرد: پروژه‌های با سطح فنی و پزشکی بسیار بالا به‌زودی در گیلان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش فارس، نماینده ویژه معاون اول رئیس جمهوری در سفر دو روزه خود به گیلان از پروژه‌های افتتاحی، صنعت ابریشم، چای و سایت نفتی خزر بازدید کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی