گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
آوریل 21, 2016 کد خبر : 47918 خبر ها

استاندار گیلان:

احداث و بازسازی مساجد و مسکن مستمندان پیگیری می‌شود

احداث و بازسازی مساجد و مسکن مستمندان پیگیری می‌شود

استاندار گیلان ضمن تشکر از سپاه برای برنامه‌ریزی در طرح احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی گفت: مبحث احداث و بازسازی مساجد و مسکن مستمندان را پیگیری می‌کنیم.

محمدعلی نجفی ظهر امروز در نشستی که با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان وجمعی از مسئولان استان برگزار شد, ضمن تبریک به‌مناسبت ولادت امام علی(ع), اظهار داشت: امام علی (ع) الگوی انسانیت و بشریت هستند و همه ما از ایشان الگو می‌گیریم و یکی از تأکیدات ایشان رسیدگی به فقرا, مددجویان و نیازمندان بود.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به اقصاد مقاومتی، اقدام وعمل اظهار کرد: مقام معظم رهبری به ۵ محور تأکید داشتند که بخش اصلی آن مردمی بودن, عدالت محوری و رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم است.

استاندار گیلان ضمن تشکر از سپاه برای برنامه‌ریزی در طرح احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی تأکید کرد: همه باید کمک کنیم این اقدام عملیاتی شود و ۲ مبحث احداث و بازسازی مساجد و مسکن مستمندان را پیگیری می‌کنیم.

نجفی با اشاره به اینکه امروز ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی در نقاط محروم گیلان آغاز می‌شود, تصریح کرد: این اقدامات اثر ماندگاری دارد و رسالت انقلاب اسلامی انقلاب محرومان و ضد استکبار بوده است.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر این بوده که مبحث انقلابی بودن و عدالت محوری انقلاب حفظ شود و عملکرد سپاه در این حوزه قابل تقدیر است.

مراسم کلنگ زنی ۱۰۰۰ واحد مسکونی به محرومان ظهر امروز در محله اقا سید شریف با حضور مسئولان برگزار شد و مبلغی نیز برای بازسازی بقعه آقاسید شریف نیز اختصاص یافت.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد