گیلانیان
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ Sunday, 25 September , 2022
آگوست 4, 2014 کد خبر : 28768 خبر ها

احمدی نژاد خودش لیست بدهکاران را اعلام کند

احمدی نژاد خودش لیست بدهکاران را اعلام کند

گیلانیان : دولت یازدهم وارد حاشیه نشود/ احمدی نژاد خودش لیست بدهکاران را اعلام کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه دولت جدید وارد حاشیه نمی شود درباره تقاضای دولت قبل مبنی بر اعلام اسامی دانه درشتهای نزدیک به خودشان، گفت: محمود احمدی نژاد که خود مدعی بود لیست دانه درشتها را منتشر می کند وارد عمل شود و لیست بدهد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره درخواست دفتر محمود احمدی نژاد از رییس کل بانک مرکزی برای اعلام اسامی دانه درشتهای بانکی نزدیک به دولت قبل و اینکه نسبت دادن دانه درشتها به دولت قبل جو سازی سیاسی است،‌ گفت: این شبهات را احمدی نژاد ایجاد کرد، محمود احمدی نژاد که خود مدعی بود لیست دانه درشتها را منتشر می کند وارد عمل شود و لیست بدهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دلیلی برای اعلام اسامی دانه درشتها از سوی دولت فعلی نیست،‌ گفت: رییس دولت قبل به یکی از وعده هایی که داده بود عمل کند و محض رضای خدا خودش لیست را اعلام کند.

وی با بیان اینکه احمدی نژاد یک بار گفت لیست دانه درشتها درجیب راستم و یکبار گفت درجیب چپم قرار دارد وهیچ وقت این لیست از جیب وی خارج نشد،‌گفت: عده ای مترصدند دولت را وارد حاشیه کنند اما این دولت وارد حاشیه نمی شود و توصیه من هم این است وارد حاشیه نشود.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت:‌ دولت لیستی داشته باشد به قوه قضاییه می دهد

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی