گیلانیان
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ Sunday, 25 September , 2022
سپتامبر 4, 2014 کد خبر : 29504 خبر ها

جعفرزاده:‏

احیای فرهنگ ایثار و شهادت بهترین راهکار برای مقابله با جنگ نرم دشمنان ‏است

احیای فرهنگ ایثار و شهادت بهترین راهکار برای مقابله با جنگ نرم دشمنان ‏است

گیلانیان : عضو هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین کار در شرایط جنگ نرم احیای فرهنگ ایثار، شهادت و هوشیاری جوانان در مقابل تهاجمات فرهنگی است.

غلامعلی جعفرزاده عصر پنجشنبه در دیدار با خانواده های شاهد و ایثارگر شهرستان رشت با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار و شهادت ریشه در فرهنگ و تاریخ اسلامی دارد، افزود: شهادت مرتبه و جایگاهی برای انسان های برگزیده خداوند است.

وی همچنین شهادت و توجه به ترویج فرهنگ ایثارگری در جامعه را در تعالی هرچه بیشتر و بهتر جامعه موثر ارزیابی کرد و اظهارداشت: جوانان باید به فرهنگ ایثار و شهادت توجهی ویژه داشته باشند.

رئیس کمیته جانبازان کشور عزت و اقتدار امروز ایران را مرهون رشادت شهدای والامقام دانست و گفت: فرهنگ شهادت حیله‌ های دشمنان را نقش بر آب می سازد.

 وی افزود: خانواده معظم شهدا، ایثار و از خودگذشتگی شهیدان را با رفتار خود تکمیل و با صبر، استقامت و ایثار در راه خدا به عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی افزودند.

جعفرزاده بیان داشت: شهیدان در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس با درک صحیح از شرایط کشور با تقدیم جان خود اجازه ندادند که دشمنان بر این کشور اسلامی تسلط پیدا کنند.

وی اظهار داشت: خانواده معظم شهدا نیز با درک پیام شهیدان و ادامه راه آنان فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج کردند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در شرایطی که دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش دارند تا با ابزارهای فرهنگی، باعث ایجاد انحراف در مسیر انقلاب اسلامی باشند، این فرهنگ ایثار و شهادت است که می ‌تواند تمام این توطئه‌ ها را خنثی کند.

وی تاکید کرد: مسئولان امروز وظیفه دارند تا با سرکشی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران ضمن رفع مشکلات آنان روح ایثار و شهادت را در جامعه اسلامی گسترش دهند.

اخبار مرتبط

نظرات

  • درانجام وعده هایی که به همین خانواده های شهداوایثارگران داده اید درمانده ای ترویج فر هنگ ایثارگری رالطفا از نظرخودتان معنا کنید

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی