گیلانیان
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ Tuesday, 24 May , 2022
اکتبر 2, 2021 کد خبر : 82382 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان :

احیای پایگاه های بسیج ضریب امنیتی جامعه را افزایش می دهد

احیای پایگاه های بسیج ضریب امنیتی جامعه را افزایش می دهد

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه احیای پایگاه های بسیج ضریب امنیتی جامعه را افزایش می دهد، گفت: تقویت پایگاه به اثربخشی فعالیت ها در حوزه فرهنگی کمک می کند.

سردار محمد عبدالله پور صبح شنبه در جلسه احیای پایگاه‌های بسیج در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان، اظهار کرد: مردم سرمایه اصلی این انقلاب هستند و همه در هر لباس و قشری باید با تمام وجود برای خدمت به آنها کوتاهی نکنند.

وی بزرگترین تحرک بسیج را در حوزه مشارکت دانست و افزود: وجود و حضور بسیج در آزمون‌های مختلف سیاسی موجب پویایی و نشاط نظام شده و دشمن در ضربه زدن به آن ناکام مانده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم احیا و تقویت پایگاه‌های بسیج توسط اقشار مختلف، گفت: احیای پایگاه‌های بسیج موجب اثرگذاری بیشتر در حوزه فرهنگی شده و به افزایش ضریب امنیتی جامعه کمک قابل توجهی کرده است.

عبدالله‌پور با اشاره به معضل تغییر تناسب جمعیتی شهر و روستا، بیان کرد: پیش از انقلاب ۳۰ درصد جمعیت در شهرها و ۷۰ درصد در مناطق روستایی زندگی می‌کردند که در شرایط فعلی این رقم برعکس شده است.

وی با بیان اینکه پایگاه‌های مقاومت بسیج در ایام کرونا به خوبی نقش همدلی و روحیه جهادی خود را ایفا کردند، تصریح کرد: هرچند شیوع بیماری کرونا نزولی شده اما پایگاه‌های بسیج استان هر هفته به طور متوسط بین سه هزار و ۵۰۰ الی چهار هزار بسته معیشتی تهیه و در اختیار نیازمندان قرار می‌دهند.

فرمانده سپاه قدس گیلان نقش پایگاه‌های مقاومت بسیج در حل بخشی از مشکلات جامعه را مؤثر دانست و گفت: با تشکیل قرارگاه‌های محله در سطح روستاها با محوریت و فعالیت پایگاه‌های بسیج و بهره‌گیری از توان و ظرفیت موجود، بسیاری از مشکلات و موانع برطرف می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد