گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
ژوئن 30, 2014 کد خبر : 28124 خبر ها

نماینده مردم لنگرود در مجلس خبرداد

اختصاص ۳۵ میلیارد تومان فاینانس به گیلان

اختصاص ۳۵ میلیارد تومان فاینانس به گیلان

گیلانیان : نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۳۵ میلیارد تومان فاینانس به استان گیلان خبرداد و گفت: موقعیت وشرایط استثنایی برای استان فراهم شده که همه باید از این فرصت استفاده کنیم.

مهرداد بائوج لاهوتی بعداز ظهر امروز در جمع مدیران شرکت آب وفاضلاب شهری استان گیلان با بیان اینکه مدیریت کردن در شرایط فعلی کشور سخت است، اظهارکرد: باید با شرایط حاکم بر همان مقطع، در مورد عملکرد مدیریت‌ها قضاوت کرد.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات عمرانی در کشور از ۴۰هزار میلیارد تومان به ۱۷ هزار میلیارد تومان کاهش یافت، افزود: همه این موضوعات را باید در کنار هم قرار داد و اظهار نظر کرد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، نیاز آبی گیلان را ۴۵۰۰لیتر در ثانیه عنوان کرد و گفت: منابع آبی ما دو هزار و۵۰۰ لیتر از این آب را تامین می‌کنند و یک هزار لیتر دیگر از محل منابع چاه‌ها تامین می‌شود.

لاهوتی با بیان اینکه ۴۰در صد آب در محدوده قانونی حوزه انتخابیه لنگرود قطع است، تصریح کرد: کمبود یک هزار لیتری آب در گیلان، یک نیاز روشن وشفاف است.

وی با طرح این سئوال که تامین هزار لیتر باقی مانده آب در کجا باید اتفاق بیفتد، افزود: امکان تامین آب در استان در صورت شناسایی چشمه‌های آب وجود دارد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی به مشکلات فاضلاب استان گیلان اشاره کرد و گفت: با برآورد مالی و منابعی کمی که در اختیار داریم، انتظار می‌رود تا ۳۰سال آینده مشکلات فاضلاب استان حل نشود.

لاهوتی بر لزوم تدبیر برای برون رفت از مشکل فاضلاب تاکید و خاطر نشان کرد: باید شیوه علمی دیگری برای این قضیه پیدا کنیم چرا که در سال‌های آینده، شرایط قضیه و راه حل آن تغییر می‌کند.

وی به اختصاص ۳۵ میلیارد تومان فاینانس به استان گیلان اشاره کرد و افزود: موقعیت وشرایط استثنایی برای استان فراهم شده است که همه باید از این فرصت استفاده کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی