گیلانیان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022
می 23, 2013 کد خبر : 19006 خبر ها

اختصاص ۳ میلیارد تومان به بافندگان فرش گیلان

اختصاص ۳ میلیارد تومان به بافندگان فرش گیلان

گیلانیان : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص سه میلیارد تومان تسهیلات از طریق بانک توسعه تعاون به بافندگان فرش گیلان خبر داد.

اسدالله عباسی در جمع مدیران استان با اشاره به سال حماسه سیاسی و اقتصادی اظهار کرد: مردم استان‌های شمالی با بصیرت و هوشیار هستند و در انتخابات ۲۴ خرداد حضور حداکثری می‌یابند.

وی گیلان را دیار میرزا کوچک جنگلی، آیت‌الله بهجت و… نام برد و گفت: گیلان دارای الگو و اسوه‌های بسیار در کشور است.

وزیر کار به امکان انواع سرمایه‌گذاری‌ها در گیلان اشاره کرد و افزود: بخش کشاورزی، صیادی و آبزی‌پروری گیلان فعال است و برای برطرف شدن مشکلات این بخش‌ها تلاش می‌شود.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های نفت و گاز در حوزه دریای خزر در گیلان آغاز شده است، اذعان کرد: خطوط ارتباطی بنادر استان خوب است و امیدواریم راه‌آهن گیلان با سرعت بیشتری ادامه یابد.

عباسی با تأکید بر همدلی و تعامل وزارتخانه‌ها با مسئولان استان، دلیل سفر خود به گیلان را پیگیری مصوبات سفرهای هیئت دولت عنوان کرد.

وی از اختصاص سه میلیارد تومان از طریق بانک توسعه تعاون برای بافندگان فرش گیلان خبر داد و اذعان کرد: سهمیه کارگران ساختمانی گیلان در بیمه تامین اجتماعی افزایش می‌یابد.

وزیر کار با اشاره به افزایش سرانه ورزشی کارگران گیلان یادآور شد: توجه به آسایشگاه‌های بهزیستی گیلان مد نظر است.منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی