گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
آوریل 5, 2016 کد خبر : 47538 خبر ها

اخلاق‌مداری انتظار مردم از پلیس

اخلاق‌مداری انتظار مردم از پلیس

گیلانیان : احمد سیاوش‌پور بعد از ظهر امروز در جمع کارکنان انتظامی گیلان با اشاره به رضایتمندی بسیار خوب مردم از پلیس طبق نظرسنجی‌ها اظهار کرد: تلاش شبانه‌روزی پلیس رضایت مردم را فراهم کرده است.

وی تلاش پلیس و امانت‌داری دستگاه قضایی در ایجاد رضایتمندی مردم را مهم عنوان کرد و افزود: پیوند دستگاه قضایی و پلیس باید ناگسستنی باشد.

رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه فعالیت دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و نظامی در ایجاد امنیت در کشور مورد توجه کشورهای منطقه است، تصریح کرد: دشمنان به‌دنبال منحرف کردن انقلاب اسلامی هستند، اما نظام اسلامی مقتدرتر از گذشته در دنیا می‌درخشد.

سیاوش‌پور، نقش جمهوری اسلامی ایران در ایجاد امنیت در منطقه را بی‌بدیل خواند و بیان کرد: امنیت، اقتدار و عزت کشور به برکت خون شهدا کسب شده است.

وی ایستادگی در مقابل دشمنان با بهره‌گیری از آموزه‌های دینی را امکانپذیر دانست و گفت: در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» همه باید در بهتر انجام دادن ماموریت‌های خود تلاش کنیم.

رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به اینکه توسعه با وجود امنیت در جامعه تحقق پیدا می‌کند، خاطرنشان کرد: سخت‌کوشی، ایمان و اعتقاد در پلیس سبب تحقق امنیت در جامعه شده است.

سیاوش‌پور، اخلاق‌مداری را انتظار مردم از پلیس و دستگاه قضایی ذکر کرد و یادآور شد: اقتدار زمانی معنا پیدا می‌کند که قدرت و اخلاق در کنار همدیگر باشند.

وی با تأکید براینکه با رعایت حقوق شهروندی و اخلاق‌مداری می‌توان رضایت مردم را کسب کرد، افزود: بی‌احترامی به شهروندان موجب از بین رفتن تمام تلاش‌ها می‌شود.

رئیس کل دادگستری گیلان خواستار رعایت حرمت‌ها و حریم‌ها توسط پلیس و دستگاه قضایی شد و اظهار کرد: پلیس مقتدر باید پناهگاه مردم باشد.

در جلسه مذکور از تعدادی از کارکنان انتظامی گیلان در راستای اجرای طرح موفق «گیلان مطهر» قدردانی شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی