گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
می 20, 2013 کد خبر : 18943 خبر ها

نعیمی‌رز : ‏

ارتش ایران توان مقابله با هر گونه تعرض و حمله‌ای را دارد ‏

ارتش ایران توان مقابله با هر گونه تعرض و حمله‌ای را دارد ‏

گیلانیان : عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش در حوزه دریابانی در جایگاه نخست منطقه قرار دارد، گفت‌: حضور ناو جماران در محل مانور آمریکا، تمام اقدامات و ادعاهای این کشور را به حاشیه برد.

صفر نعیمی‌رز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری حضور ناوشکن ایرانی جماران در محل مانور نظامی مین‌روبی آمریکا و ۴۰ کشور در خلیج فارس، گفت: به‌طور حتم این‌گونه اقدامات نشان‌دهنده اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه و عرصه بین‌الملل است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در حوزه دریاداری و دریابانی در جایگاه نخست منطقه قرار دارد، افزود‌: حضور ناوکشن جماران در محل مانور آمریکا و ۴۰ کشور، تمام اقدامات و ادعاهای این کشورها را به حاشیه برد.

وی با تأکید بر اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران توان مقابله با هر گونه تعرض و حمله‌ای را دارد، یادآور شد: به‌طور حتم ارتش به هیچ کشوری اجازه قدرتنمایی نمی‌دهد، از طرف دیگر هیچ کشوری توان مواجهه با قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اعلام اینکه شگرد و نگرش نیروی نظامی کشور تنها دفاعی و همزیستی مسالمت‌آمیز است، تصریح کرد: در صورت به خطر افتادن منافع ایران در منطقه، منافع دیگر کشورها را تأمین نمی‌شود، از این‌رو پیشنهاد می‌کنیم که کشورهای منطقه و کشورهای فرا منطقه‌ای از هر گونه اقدام تحریک‌آمیز اجتناب کنند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه امنیت خلیج‌فارس در تمام اوقات بر عهده کشورهای منطقه است، تصریح کرد:‌ دخالت نیروهای فرامنطقه‌ای در خلیج فارس به نفع کشورهای منطقه نبوده و موجب ایجاد تنش در منطقه می‌شود.

ناوشکن ایرانی جماران روز گذشته(دوشنبه ۲۹ اردیبهشت) در محل مانور نظامی مین‌روبی آمریکا و ۴۰ کشور در خلیج فارس حضور یافت، منابع اعلام کرده‌اند که ناوشکن جماران در کنار کشتی های غربی و چیزی در حدود فاصله یک مایلی آنها توانسته است جایگاه بسیار خوبی را از لحاظ کسب تجربه های بین المللی به دست آورد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی