گیلانیان
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ Wednesday, 26 February , 2020
آوریل 20, 2019 کد خبر : 72799 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش :

ارتش و سپاه بازوان قدرتمند ایران هستند

ارتش و سپاه بازوان قدرتمند ایران هستند

گیلانیان :  فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش گفت: ارتش و سپاه به عنوان بازوان قدرتمند ولایت فقیه ، میهن اسلامی و ملت بوده و همواره ستون های خیمه بازدارندگی و عامل تقویت و اعتماد به نفس دولت و ملت در برابر هرگونه تهدیدات بیگانگان هستند.

دریادار دوم عرشه و ستاد عبدالوهاب طاهری در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلی بندرانزلی اظهار کرد: دولتمردان ایران اسلامی اگر در مذاکرات بین المللی حرفی برای گفتن دارند به پشتوانه حضور مقتدرانه نیروی های نظامی در همه عرصه هاست.

وی با محکومیت تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا افزود: آنچه که سپاه در خارج از مرز های ایران اسلامی در راستای وظایف محوله خود انجام می دهد ، مصداق عمل به قانون اساسی ایران است .

دریادار طاهری تاکید کرد: دشمن تمایل به توانمند شدن ایران ندارد و در تلاش برای منزوی کردن فرهنگ ایران اسلامی بوده و برای تحقق این هدف ، نیروی انقلابی سپاه را در لیست گروه های تروریستی قرار دادند.

فرمانده ناوگان شمال با اشاره به دستاوردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در عمر چهل ساله انقلاب خاطر نشان کرد: ایمان محوری و بصیرت افزایی در نیروهای مسلح و پرورش افراد متخصص و با ایمان و ولایتمدار درکنار ایجاد زیرساخت ها همواره در دستور کار ارتش بوده تا جایی که در گذشته نیروهای ارتش توسط مستشاران در خارج از مرزهای ایران آموزش می دیدند اما امروزه این آموزش ها در داخل کشور و در راستای ارتقای رزمی نظامیان صورت می گیرد.

وی تبدیل تهدید ها به فرصت ها و مردمی بودن ارتش را از ویژگی های نیروهای ارتش جمهوری اسلامی برشمرد و تصریح کرد: مردمی بودن ارتش همواره برای مردم محسوس بوده و در جریان حادثه سیل اخیر در استان های گلستان ، خوزستان و لرستان ، نیروهای ارتش نیز در کنار سایر نیروهای خدمات رسان و امدادی ، خدمتگزار مردم بودند.

دریادار دوم طاهری یادآور شد: استقامت و پایداری نیروی دریایی ارتش در ۲۹ فروردین سال ۶۷ درتقابلی نابرابرانه در مقابل دشمن متجاوز باعث شد که در عرصه مقابله با بیگانگان ، نیروهای دفاعی ما توانمندتر از گذشته درعرصه های مختلف و در دفاع از دستاورد های ملی ایران اسلامی حضوری فعال داشته باشند.

بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و منطقه چهارم دریایی ارتش و ستاد فرماندهی ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این شهر ساحلی مستقر است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*