گیلانیان
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ Wednesday, 23 September , 2020
ژانویه 22, 2014 کد خبر : 23977 خبر ها

فرماندار لاهیجان :

از صدور هرگونه مجوز حفاری در لاهیجان همزمان با دهه فجر جلوگیری می‌کنیم

از صدور هرگونه مجوز حفاری در لاهیجان همزمان با دهه فجر جلوگیری می‌کنیم

گیلانیان : فرماندار لاهیجان گفت: از صدور مجوز هرگونه حفاری همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در شهر لاهیجان جلوگیری می‌شود.

محمد علیزاده امشب در جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی لاهیجان اظهار کرد: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی شعار مردم برای استقرار نظام اسلامی در ایران بوده است.

وی به تشکیل حکومت اسلامی توسط مردم اشاره کرد و افزود: مدیریت جامعه اسلامی توسط مردم انجام می‌شود.

علیزاده با بیان اینکه کمیته‌های ۲۰گانه ستاد دهه فجر لاهیجان تشکیل شده است، تصریح کرد: ۱۲ بهمن جاری زنگ انقلاب همزمان با دیگر نقاط کشور در مدارس لاهیجان نواخته می‌شود.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی لاهیجان از رژه تاکسی‌ها در ۱۲ بهمن جاری خبر داد و بیان کرد: خاطره‌گویی انقلاب اسلامی در واحدهای آموزشی لاهیجان انجام می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری جنگ شادی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در مراکز آموزشی لاهیجان، خاطرنشان کرد: گفتمان‌های دینی با هماهنگی آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

علیزاده، تعداد پروژه‌های افتتاحی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در لاهیجان را ۸۴ پروژه اعلام کرد و گفت: پروژه‌های مذکور با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسند.

فرماندار لاهیجان افتتاح ۱۲ پروژه را از محل اعتبارات ملی عنوان کرد و یادآور شد: ۴۸ پروژه از محل اعتبارات استانی به بهره‌برداری می‌رسند.

وی از جلوگیری از صدور هرگونه مجوز حفاری همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در شهر لاهیجان خبر داد و اظهار کرد: کمیته فضاسازی مسئولیت مذکور را به عهده دارد.

علیزاده با اشاره به نورافشانی آسمان شهر لاهیجان همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، تصریح کرد: مسابقه ماهی‌گیری خانوادگی در حاشیه استخر لاهیجان در دهه فجر برگزار می‌شود.

فرماندار لاهیجان به استفاده رایگان کارکنان و هیئت‌های ورزشی این شهرستان از تله‌کابین احرار همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: گردهمایی بزرگ فجر انقلاب اسلامی با حضور دانشجویان و استادان دانشگاه‌ها به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی در لاهیجان برگزار می‌شود./منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران

رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس تبیین کردند؛

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران