گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
ژانویه 22, 2014 کد خبر : 23977 خبر ها

فرماندار لاهیجان :

از صدور هرگونه مجوز حفاری در لاهیجان همزمان با دهه فجر جلوگیری می‌کنیم

از صدور هرگونه مجوز حفاری در لاهیجان همزمان با دهه فجر جلوگیری می‌کنیم

گیلانیان : فرماندار لاهیجان گفت: از صدور مجوز هرگونه حفاری همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در شهر لاهیجان جلوگیری می‌شود.

محمد علیزاده امشب در جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی لاهیجان اظهار کرد: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی شعار مردم برای استقرار نظام اسلامی در ایران بوده است.

وی به تشکیل حکومت اسلامی توسط مردم اشاره کرد و افزود: مدیریت جامعه اسلامی توسط مردم انجام می‌شود.

علیزاده با بیان اینکه کمیته‌های ۲۰گانه ستاد دهه فجر لاهیجان تشکیل شده است، تصریح کرد: ۱۲ بهمن جاری زنگ انقلاب همزمان با دیگر نقاط کشور در مدارس لاهیجان نواخته می‌شود.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی لاهیجان از رژه تاکسی‌ها در ۱۲ بهمن جاری خبر داد و بیان کرد: خاطره‌گویی انقلاب اسلامی در واحدهای آموزشی لاهیجان انجام می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری جنگ شادی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در مراکز آموزشی لاهیجان، خاطرنشان کرد: گفتمان‌های دینی با هماهنگی آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

علیزاده، تعداد پروژه‌های افتتاحی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در لاهیجان را ۸۴ پروژه اعلام کرد و گفت: پروژه‌های مذکور با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسند.

فرماندار لاهیجان افتتاح ۱۲ پروژه را از محل اعتبارات ملی عنوان کرد و یادآور شد: ۴۸ پروژه از محل اعتبارات استانی به بهره‌برداری می‌رسند.

وی از جلوگیری از صدور هرگونه مجوز حفاری همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در شهر لاهیجان خبر داد و اظهار کرد: کمیته فضاسازی مسئولیت مذکور را به عهده دارد.

علیزاده با اشاره به نورافشانی آسمان شهر لاهیجان همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، تصریح کرد: مسابقه ماهی‌گیری خانوادگی در حاشیه استخر لاهیجان در دهه فجر برگزار می‌شود.

فرماندار لاهیجان به استفاده رایگان کارکنان و هیئت‌های ورزشی این شهرستان از تله‌کابین احرار همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: گردهمایی بزرگ فجر انقلاب اسلامی با حضور دانشجویان و استادان دانشگاه‌ها به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی در لاهیجان برگزار می‌شود./منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی