یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ Sunday, 24 June , 2018
دی ۲۱, ۱۳۹۶ کد خبر : 64641 خبر ها

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار مالک باشگاه سپیدرود رشت:

از طرح ها و برنامه های هدفمند و اشتغالزای باشگاه سپیدرود حمایت می شود

از طرح ها و برنامه های هدفمند و اشتغالزای باشگاه سپیدرود حمایت می شود

گیلانیان : در پی هماهنگی و برنامه ریزی دکتر جعفرزاده( نماینده مردم رشت) مالک جدید باشگاه فرهنگی و ورزشی سپیدرود رشت با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و گفتگو کرد.

بنابراین گزارش این دیدار که عصر روز چهارشنبه در ساختمان وزارت ارتباطات برگزار شد، دکتر محمدجواد آذری جهرمی از طرح ها و برنامه های اقتصادی، هدفمند و اشتغالزای مالک جوان باشگاه سپیدرود رشت حمایت کرد و اظهار داشت: این وزارتخانه از طریق اپراتور همراه اول و پست بانک در طرح های اقتصادی و برنامه ریزی های مدیریتی باشگاه سپیدرود که در قالب طرح های توجیهی فنی ، اقتصادی و ورزشی می باشد برای حمایت از تیم فوتبال سپیدرود اعلام آمادگی می کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همین ارتباط گفت: سرمایه گذاری در ورزش یکی از اهداف این وزارتخانه است، به همین منظور ضمن تقدیر از برنامه های مدیریتی و ورزشی دکتر تن زاده، آماده همکاری و حمایت از این مجموعه خواهیم بود.

مالک باشگاه سپیدرود رشت نیز ضمن تقدیر از حمایت مطلوب وزیر ارتباطات گفت: به منظور توسعه و اشاعه ورزش و معرفی جایگاه باشگاه سپیدرود با تمام وجود در خدمت مردم شهرم هستم و مهم ترین هدف ما نیز ایجاد شور و نشاط و سلامت در جامعه است که فوتبال یکی از مهم ترین ابزار ورزشی برای انتقال این مهم است و انتظار داریم همه مسئولین با درک این موضوع  از باشگاه سپیدرود رشت حمایت کنند.

دکتر تن زاده اضافه کرد: بر همین اساس ارتباط با وزرا و مسئولان از جمله راهکارهای مدیریتی اینجانب بوده که با برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین شده که البته نقش آقای جعفرزاده (نماینده مردم رشت) برای هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری جلسات با وزرا و مسئولان بسیار تاثیر گذار است و امیدواریم حمایت های ایشان از باشگاه سپیدرود استمرار داشته باشد./ منبع : روزنامه سوال و جواب

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش