گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
جولای 26, 2014 کد خبر : 28561 خبر ها

استاندار گيلان :

از مدیران استان انتظار حل مشکلات و رفع شجاعانه موانع انجام کار را داریم

از مدیران استان انتظار حل مشکلات و رفع شجاعانه موانع انجام کار را داریم

گیلانیان : استاندار گیلان در کارگروه حمایت از واحدهای تولیدی استان گفت : اتمام طرح های نیمه تمام در استان نیازمند همکاری بیشتر بانکهاست .

دکتر محمد علی نجفی افزود : ماموظف هستیم از منابع موجود در استان برای ایجاد اشتغال و تقویت بخش صنعت و تولید بهره ببریم

وی اظهار داشت : بیش از هزار و صد طرح نیمه تمام صنعتی در گیلان وجود داردکه با بهره برداری از آنها می توانیم گام بلندی در جهت اشتغالزایی و توسعه استان برداریم .

استاندار گیلان با اشاره به اینکه عملکرد برخی از بانکها در ارائه تسهیلات اشتغالزایی به واحدهای تولیدی نامطلوب است گفت : مدیران بانکهای استان باید تلاش کنند منابع را در جهت اشتغال و توسعه استان سوق دهند .

دکتر نجفی تصریح کرد : اگرنتوانیم واقعا” به وظایفمان به خوبی عمل کرده وبرای مردم رفاه ، ارتقای معیشت و اشتغال ایجاد کنیم باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشیم .

 استاندار گیلان با اشاره به تأکید ریاست جمهور برای ایجاد رونق اقتصادی در کشور گفت : رونق اقتصادی تنها باتولید بوجود می آید و مقام معظم رهبری هم در دیدار اخیر خود با مسئولین نظام ضمن اشاره به مشکلات موجود و شبکه بانکی حمایت بیشتربانکها از تولید و اقتصاد کشور را خواستار شدند .

دکتر نجفی با تأکید برشناسایی مشکلات موجود در بخش صنعت استان اظهار داشت : گیلان علیرغم اینکه در حال طی مسیر صعودی در بخش اشتغال است اما باز رضایتبخش نیست

وی با اشاره به مطالبات بانکهای استان از مشتریانشان خواستار اقدامات جدی دستگاه های نظارتی در این زمینه شد و افزود : بانکها از طرح های اشتغالزا حمایت بیشتری کنند و در این امر تعامل بیشتری با دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی داشته باشند . چرا که برخی از طرح ها از جمله فرش بافی با حدود ۵ میلیون تومان هزینه می توان یک شغل ایجاد کرد .منبع : استانداری گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی