جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ Friday, 22 June , 2018
خرداد ۹, ۱۳۹۶ کد خبر : 59730 خبر ها

آقای کاظمی ! چه شد الآن به فکر بیمه و حقوق پرسنل شهرداری افتادی !؟

آقای کاظمی ! چه شد الآن  به فکر بیمه و حقوق پرسنل شهرداری افتادی !؟

گیلانیان : “رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: عدم پرداخت به‌موقع حقوق و بیمه پرسنل زحمتکش شهرداری موجب بروز مشکلات معیشتی فراوانی برای آنان شده است واین موضوع باید به‌طور کامل برطرف شود“.

وی که در یک نشست خبری ارائه طریق می کردند ، افزودند : “پیامبرگرامی اسلام فرمودند “دستمزد کارگر راپیش از آنکه عرقش خشک شود پرداخت کنی” و تاخیرهای طولانی مدت در پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری رشت توجیه ناپذیر است“. – خبرگزاری تسنیم ، ۹ خرداد ۹۶ –

ظاهرا آقای کاظمی در چهار سال گذشته به دلیل کثرت گرفتاری نتوانست کمی مطالعه کند و بدانند رسول خدا در مورد (مزد کارگر) چه گفته تا با عمل به آن شرمنده نیازمندان شهرداری نشود !؟ حالا که دستش از صندلی ریاست کوتاه شد بهنگام وداع به فکر افتاد که “عدم پرداخت به‌موقع حقوق و بیمه پرسنل زحمتکش شهرداری موجب بروز مشکلات معیشتی فراوانی برای آنان شده است “.

آقای کاظمی ! زمانیکه در شهرداری به جای پرداخت مطالبات کارگران پاداش کذا و کذا به برخی مدیران شهرداری پرداخت می کردند شما در چه فضایی سیر می کرد و چگونه آسوده سر به بالین می گذاشتید ؟

آقای کاظمی ! موقعی که سفره افطاری آنچنانی در پیاده راه فرهنگی گسترانیده شده بود و پرسنل آتش نشانی با زن و بچه در کنار سفره افطار با دست نوشته ها در حالی نگاه حسرت آمیزشان را به سفره پر زرق و برق دوخته بودند ، خواستار مطالباتشان بودند شما کجا تشریف داشتید ؟!

شما مگر وکیل شهروند در شورا نبودید ؟ آیا خدمه شهرداری عیال شهرداری و جزء شهروند نیستند که شما خم به ابرو نیاوردید ؟ چه شد که در زمان خداحافظی به فکر پرسنل شهرداری افتادید ؟

نکند به عذاب وجدان گرفتار شدید که در هنگام وداع سنگ کارگران شهرداری را به سینه می زنید یا ترسیدید روسیاهی برای زغال بماند !؟

براستی می توان از شما سوال کرد : ناجوانمردا که بر اندامِ مرد  – زخم‌ها را دید و فریادی نکرد

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش