گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز پنج شنبه,۲۳ام آذر ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی چهارشنبه,۲۲ام آذر ۱۳۹۶

آقای کاظمی ! چه شد الآن به فکر بیمه و حقوق پرسنل شهرداری افتادی !؟

  • تاریخ انتشار ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۳
  • کد مطلب 59730
  • نویسنده حسین لطفی - مدیر مسئول
  • موضوعات مرتبط

گیلانیان : “رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: عدم پرداخت به‌موقع حقوق و بیمه پرسنل زحمتکش شهرداری موجب بروز مشکلات معیشتی فراوانی برای آنان شده است واین موضوع باید به‌طور کامل برطرف شود“.

وی که در یک نشست خبری ارائه طریق می کردند ، افزودند : “پیامبرگرامی اسلام فرمودند “دستمزد کارگر راپیش از آنکه عرقش خشک شود پرداخت کنی” و تاخیرهای طولانی مدت در پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری رشت توجیه ناپذیر است“. – خبرگزاری تسنیم ، ۹ خرداد ۹۶ –

ظاهرا آقای کاظمی در چهار سال گذشته به دلیل کثرت گرفتاری نتوانست کمی مطالعه کند و بدانند رسول خدا در مورد (مزد کارگر) چه گفته تا با عمل به آن شرمنده نیازمندان شهرداری نشود !؟ حالا که دستش از صندلی ریاست کوتاه شد بهنگام وداع به فکر افتاد که “عدم پرداخت به‌موقع حقوق و بیمه پرسنل زحمتکش شهرداری موجب بروز مشکلات معیشتی فراوانی برای آنان شده است “.

آقای کاظمی ! زمانیکه در شهرداری به جای پرداخت مطالبات کارگران پاداش کذا و کذا به برخی مدیران شهرداری پرداخت می کردند شما در چه فضایی سیر می کرد و چگونه آسوده سر به بالین می گذاشتید ؟

آقای کاظمی ! موقعی که سفره افطاری آنچنانی در پیاده راه فرهنگی گسترانیده شده بود و پرسنل آتش نشانی با زن و بچه در کنار سفره افطار با دست نوشته ها در حالی نگاه حسرت آمیزشان را به سفره پر زرق و برق دوخته بودند ، خواستار مطالباتشان بودند شما کجا تشریف داشتید ؟!

شما مگر وکیل شهروند در شورا نبودید ؟ آیا خدمه شهرداری عیال شهرداری و جزء شهروند نیستند که شما خم به ابرو نیاوردید ؟ چه شد که در زمان خداحافظی به فکر پرسنل شهرداری افتادید ؟

نکند به عذاب وجدان گرفتار شدید که در هنگام وداع سنگ کارگران شهرداری را به سینه می زنید یا ترسیدید روسیاهی برای زغال بماند !؟

براستی می توان از شما سوال کرد : ناجوانمردا که بر اندامِ مرد  – زخم‌ها را دید و فریادی نکرد


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار