گیلانیان
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ Friday, 12 August , 2022
ژانویه 2, 2012 کد خبر : 5392 خبر ها

روزشمار انتخابات :

اسامی داوطلبان مجلس نهم در برخی حوزه‌های انتخابیه گیلان

اسامی داوطلبان مجلس نهم در برخی حوزه‌های انتخابیه گیلان

با اعلام رسمی پایان مهلت قانونی ثبت نام داوطلبان شرکت در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که از روز سوم دی آغاز و تا روز جمعه نهم دی ادامه داشت، ۲۰۰ داوطلب برای حضور در رقابت‌های انتخاباتی در ۱۱ حوزه انتخابیه استان گیلان ثبت نام کردند.
گیلانیان به گزارش لاهیگ : از بین این تعداد داوطلب، هفت نفر را بانوان و بقیه را آقایان تشکیل می‌دهند و همچنین ۲۶ نفر دارای مدرک تحصیلی دکتری، ۱۷۰ نفر کارشناسی ارشد یا معادل و ۴ نفر نیز دارای تحصیلات حوزوی هستند.
حوزه‌های انتخابیه رشت با ۵۱ داوطلب، لاهیجان و سیاهکل ۲۵ داوطلب، تالش و رضوانشهر و ماسال ۲۱ داوطلب، رودبار و منجیل و لوشان ۱۸ داوطلب، آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر ۱۷ داوطلب، لنگرود ۱۶ داوطلب، رودسر و املش ۱۵ داوطلب، آستارا ۱۲ داوطلب، فومن و شفت ۱۱ داوطلب، بندر انزلی ۸ داوطلب و صومعه‌سرا ۶ داوطلب به ترتیب بیشترین و کمترین ثبت نام شدگان را به خود اختصاص داده‌‌اند.
نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه ۱۲ اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
اسامی و مشخصات داوطلبان نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه استان گیلان به این شرح است:

حوزه انتخابیه رشت:
۱- سیدعلی آقازاده (نماینده دوره هشتم رشت در مجلس شورای اسلامی، فرمانده اسبق نیروی انتظامی گیلان)
۲- مهناز ابراهیم‌زاده (کتابدار)
۳- اسکندر احمدپور (کارشناس حقوقی آموزش و پرورش)
۴- ناصر امینی (بازنشسته وزارت نیرو، مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان)
۵- اکبر ایمان‌پور کرنق (استاد دانشگاه)
۶- عادل ایمانی پرشکوه (پزشک)
۷- رضا پوراسدالله (مدیر انفورماتیک بانک سینا)
۸- ایمان پورعلی شارمی (کارشناس اداره آب و فاضلاب روستایی)
۹- حسن تأمینی لیچائی (نماینده دوره هشتم رشت در مجلس شورای اسلامی، عضو هیأت علمی انستیتو تحقیقات بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تهران)
۱۰- صادق جعفرپور کلوری (پزشک)
۱۱- غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی (مدیر کل اسبق بنیاد جانبازان استان گیلان)
۱۲- علی‌محمد جلوه قاضیائی (استاد دانشگاه تربیت معلم)
۱۳- سیدحسین حدانقی (بازنشسته)
۱۴- روح‌الله حسینیان (نماینده دوره هشتم تهران در مجلس شورای اسلامی)
۱۵- غلامرضا خانکشی‌پور (عضو هیأت علمی مؤسسه تحقیقات برنج کشور)
۱۶- آصف داداشی (مدیرعامل شرکت دشت گستر کادوس)
۱۷- اسماعیل دادرس (فرهنگی)
۱۸- فاطمه دانایی کیاسرایی (کارشناس)
۱۹- یوسف راهنما مقدم (کارشناس محیط زیست)
۲۰- افشین رحیمی (مدیرعامل)
۲۱- هادی رمضانی حاجکناری (سردفتر اسناد رسمی، عضو سابق شورای اسلامی شهر رشت)
۲۲- مهدی رمضانی درویشی (بازنشسته)
۲۳- محمد روحانی مردخی (معلم)
۲۴- آتوسا روستائی علی مهر (معلم)
۲۵- جواد زبردست گشتی (آزاد)
۲۶- مسعود زهرابی (پزشک)
۲۷- محمدرضا زیبایی (کارشناس)
۲۸- محمدحسین شاهکوئی (کارشناس مسئول بازرسی استانداری گیلان، عضو سابق شورای اسلامی شهر رشت)
۲۹- مجتبی شفیعی کاس احمدانی (مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان)
۳۰- رمضانعلی صادق‌زاده (عضو هیأت علمی دانشگاه، نماینده دوره هفتم رشت در مجلس شورای اسلامی)
۳۱- مجیدعلی طاولی (عضو هیأت علمی دانشگاه)
۳۲- نظرعلی علیزاده (پاسدار بازنشسته، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر و جانشین سابق سپاه قدس گیلان)
۳۳- نادر غلام حضرت حجت (معلم)
۳۴- محمود فضلعلی (استاد دانشگاه شهید بهشتی)
۳۵- روح‌الله قهرمانی چابک (سفیر ایران در کویت، استاندار سابق گیلان)
۳۶- علیرضا کاشفی آج بیشه (بیکار)
۳۷- محمدرضا کاظمی گیساوندانی (معلم)
۳۸- علیرضا کشوردوست (وکیل دادگستری)
۳۹- جبار کوچکی‌نژاد (نماینده دوره هشتم رشت در مجلس شورای اسلامی، رئیس سابق سازمان آموزش و پرورش گیلان)
۴۰- فرید محمدیاری (عضو هیأت مدیره کانون بازنشستگان کمیته امداد گیلان)
۴۱- سیدمحمد مرتضوی (مدرس دانشگاه)
۴۲- باقر مقتدر شعار (کارشناس حقوقی)
۴۳- مهدی ملکی راد (کارشناس نظارت فنی)
۴۴- سیدرضا موسوی روزان (مدیرکل سابق زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی گیلان)
۴۵- مظفر نامدار طالشائی (عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی)
۴۶- راضیه نجفی (معلم)
۴۷- احمد نصرتی راد (بازنشسته مرکز آموزش عالی شهید چمران رشت، نماینده دوره چهارم رشت در مجلس شورای اسلامی، معاون سابق اداری و مالی استانداری گیلان)
۴۸- حامد نصیری (مدیرعامل شرکت آرین تأمین گیلان)
۴۹- محمد نظامی وطن‌دوست (کارشناس گزینش آموزش و پرورش)
۵۰- محمد نعیمی (کارشناس)
۵۱- غلامرضا یاری (استاد دانشگاه)

حوزه انتخابیه رودسر و املش:
۱- صادق پیل‌دره (مدرس دانشگاه پیام نور)
۲- بهزاد جعفری (وکیل دادگستری)
۳- اسماعیل حسن‌زاده (مدرس دانشگاه)
۴- غلامرضا حسینی خلیجری شلمانی
۵- حسن حکیمی (کارشناس اداره بهزیستی لاهیجان)
۶- عنایت خانعلی‌پور (مدیر عالی دانشجویان خارجی دانشگاه امام حسین)
۷- قاسم خانی (مدرس دانشگاه، رئیس سابق اداره آموزش و پرورش رودسر)
۸- محمدمهدی رهبری املشی (نماینده دوره‌های دوم، سوم، چهارم و پنجم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، فرماندار سابق رودسر)
۹- نورعلی عباس‌پور (مدرس دانشگاه، دانشجوی دکترای علوم تربیتی دانشگاه پداگوژی تاجیکستان)
۱۰- اسدالله عباسی (نماینده دوره‌های هفتم و هشتم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی)
۱۱- محمد علیجانی (مدیر حراست شرکت پارس خودرو)
۱۲- سیدغفور قنبری (رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی لنگرود و املش)
۱۳- مسعود مجیدی (کارشناس اداره امور مالیاتی رودسر)
۱۴- علی مقدم
۱۵- احسان مهرزادفر (پزشک)

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل:
۱- اسماعیل بابایی (سردفتر اسناد رسمی سیاهکل، پسرخاله نماینده فعلی لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی)
۲- عباس بابایی پیله‌ور
۳- آرش چائیچی نصرتی (پزشک)
۴- غلامرضا حسندخت فیروز (کارمند اداری کارخانه سیمان دیلمان)
۵- نقی حیدردوست (دندانپزشک پاسدار)
۶- علی‌نقی خانی‌پور (بازنشسته فرمانداری آستانه اشرفیه، مشاور املاک و مستغلات)
۷- کامل خیرخواه گیلده (نماینده دوره‌های دوم، سوم و پنجم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، مشاور فرهنگی و رئیس هسته گزینش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی)
۸- هادی رفیع‌پور (بازنشسته وزارت اطلاعات)
۹- محمدعلی سارنگ (رئیس سازمان اموال تملیکی گیلان، مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی سمنان)
۱۰- هادی صدیقی (کارمند سازمان صدا و سیما، مدیر امور حقوقی سازمان تربیت بدنی کشور)
۱۱- محمدرضا عبدالرحیم‌پور هروی
۱۲- امیرحسین علیزاده (بازاری)
۱۳- کامبخش فرهمند حبیبی سوستانی (استاد دانشگاه پیام نور لاهیجان)
۱۴- رسول فرخی (معاون اداره بازرسی و بررسی شکایات استانداری گیلان)
۱۵- یوسف قاسمی گولک (نماینده دوره‌ هشتم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی)
۱۶- محمدمهدی قربانی (معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی بندر انزلی، فرزند نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت)
۱۷- بهزاد قنبرپور (مدیر آموزش آموزشکده عالی فنی و حرفه‌ای سما اسلامشهر)
۱۸- محمد کارگر اسپلی (کارگزار بیمه محصولات کشاورزی)
۱۹- روح‌الله مدامی (پرستار، مدرس دانشگاه)
۲۰- لیلا مدیری
۲۱- ایرج ندیمی (نماینده دوره‌های ششم و هفتم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت صنایع و معادن)
۲۲- سید ابراهیم نواده پور (مهندس معمار، پیمانکار عمرانی)
۲۳- ذبیح‌الله نیکفر لیالستانی (پزشک، معلم آموزش و پرورش، رئیس ستاد انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد در لاهیجان)
۲۴- حمیدرضا وزیری
۲۵- حسن هادی‌پور کچلام

حوزه انتخابیه لنگرود:
۱- حسن اخگری (عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی رشت)
۲- مهرداد بائوج لاهوتی (نماینده دوره هشتم لنگرود در مجلس شورای اسلامی)
۳- سید گل آقا پورعباس (رئیس سابق اداره تأمین اجتماعی لنگرود)
۴- حسن ثابتی راد
۵- قربانعلی جهاندیده (مدیرمسئول دفتر مسافرتی و جهانگردی)
۶- ابوالقاسم حبیبی زند
۷- محمدعلی حیدری شلمانی (نماینده دوره هفتم لنگرود در مجلس شورای اسلامی)
۸- حسنعلی درخشیده
۹- علی روستایی
۱۰- علی شفیعی
۱۱- عسگر فزونی (کارمند بانک)
۱۲- حسن کریمی مریدانی
۱۳- محمدباقر منفرد فتیده (مدیر سابق حراست شرکت مخابرات منطقه هشت استان تهران)
۱۴- سیدجلیل موسوی
۱۵- نصرت‌الله نادم (مدیرکل سابق نیروی انسانی و ارزشیابی وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات و مدیر سابق آموزش و پژوهش بانک سینا)
۱۶- مسلم نیکنام

www.lahig.ir

اخبار مرتبط

نظرات

  • سایرشهرستانها؟!
    چرا هنوز هموطنان شرق گیلانی فقط سمت چپشان راه نگاه میکنند ونسبت به غرب گیلان(سمت راست) بی تفاوتند؟!حتی دراخبار!بازم به معرفت آقای پورحسن!خداقوت برادر!

  • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
    بنده یک شهروند رشتی هستم و امیدوارم افراد لایق همانند … که از دلسوزان شهر رشت هست بتوانند به به جایگاه نمایندگی مجلس برسند چون واقعا برای رفع مشکل مردم در زمان نمایندگی شورای شهر رشت از جان مایع میگذاشت با آرزوی موافقیت برای … و افراد لایقی که در این عرصه قدم گذاشتند

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد