گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
ژانویه 3, 2011 کد خبر : 276 خبر ها

استاندار + مجمع نمایندگان = پیشرفت

استاندار + مجمع نمایندگان = پیشرفت

مهندس روح الله قهرمانی چابک در نشست مجمع نمایندگان گیلان با استاندار و تعدادی از مدیران استان اظهار داشت: تداوم این نشست ها به نفع پیشرفت و آبادانی مضاعف گیلان است چون مجموعه ی مدیریتی استان و همه ی آحاد ذیربط به همراه نمایندگان می توانند با تعامل یکدیگر اعتبارات، تسهیلات و امکانات خوبی برای گیلان جذب کنند.

وی با اشاره به تشکیل کارگروههایی برای پیگیری طرح های با اولویت گیلان افزود: مطمئنا با تشکیل این کارگروه ها و ارتباط بیشتر مدیران و نمایندگان صدای واحدی برای پیگیری مسایل و مشکلات استان به گوش تصمیم گیرندگان کشور می رسد و کارها بهتر پیش می رود.

استاندار گیلان اظهار امیدواری کرد: با وحدت و همدلی بین نماینده ولی فقیه در گیلان، استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی آنگونه که شایسته است حق مطلب برای مردم خوب استان ادا شود.

مهندس روح الله قهرمانی با اشاره به خدمات فراوان نظام به مردم گفت: بازگو کردن این خدمات مانع از ندیدن نقایص نیست و بنده آمادگی کامل را دارم تا به صورت منظم در نشست های مستمر با نمایندگان برای حل این مشکلات بحث و تبادل نظر و چاره جویی کنیم.

وی افزود: برگزاری نشست های کارشناسی مطمئنا گام بسیار موثری برای رفع مشکلات استان است.

رییس مجمع نمایندگان گیلان نیز در این نشست با اشاره به اینکه بودجه ی سال ۹۰ در دستور کار دولت قرار دارد، گفت: علاوه بر بودجه سال آینده برنامه پنجم توسعه و مصوبات پیشنهادی دور سوم نیز در دست تهیه است و باید بتوانیم با کمک مجموعه ی نمایندگان، استاندار و مدیران استان با ایجاد وحدت و همدلی حداکثر سهم خود را در این سه مولفه به دست آوریم.

صادق افزود: البته با توجه به اینکه بودجه سال ۹۰ به زودی به صحن علنی مجلس می آید لازم است هرچه سریع تر با تعیین اولویت ها حداکثر سهم گیلان را در ارتباط با بودجه ی کشور کسب کنیم.

وی با بیان اینکه طرح های عمرانی مانند بزرگراه، راه آهن، راه روستایی، گاز رسانی و طرح های گردشگری از اولویت های اساسی استان است که جذب اعتبارات این طرح ها تلاش بیشتری نیاز دارد، گفت: یکی از اولویتهای دیگر در این زمینه جذب اعتبارات برای ایجاد آب بندان ها و ساخت سدهای استان است تا کشاورزان برای آبیاری شالیزارها با مشکل مواجه شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی