گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
ژوئن 22, 2011 کد خبر : 1460 خبر ها

فراخوان عمومی استاندار برای صدا و سیمای مرکز گیلان

فراخوان عمومی استاندار برای صدا و سیمای مرکز گیلان

گیلانیان : سعادتی امروز در نخستین برنامه صبحگاهی شبکه باران در طرح ۲۴ ساعته شدن برنامه های سیمای مرکز گیلان گفت: صدا وسیما آیینه تمام نمای انعکاس فعالیت هاو عملکرد های استان است و نقش کلیدی در فرهنگ سازی و آگاهی بخشی دارد لذا تمامی مسولان استان، نخبگان، هنرمندان، فرهنگیان و فرهیختگان باید در بسیجی عمومی با حمایت های مادی و معنوی خود رسانه ملی را یاری دهند. استاندار با اشاره به توانمندی های گیلان و نقش ارزشمند رسانه ملی در ایجاد زمینه های لازم در بهره گیری از این توانمندی ها گفت: صدا و سیما در برنامه ۲۴ ساعته خود باید امکاناتی فراهم کند تا بتوانند مشکلات شان را راحت تر بیان و با مسئولان بیشتر ارتباط برقرار کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

  • با سلام
    ۱- خبرهایی که از آقای سردار سعادتی شنیده می شود کم کم دارد برای پرستیژ گیلانیان مساله ساز می شود و به نظر می رسد … عوام گرایی ایشان گیلان را آسیب پذیر خواهد کرد .
    ۲- ایا گیلانیان باید منتظر باشند تا برنامه های کاربردی و توسعه گرایانه ایشان را بشنوند و یا این که ببینند استاندار محترم شان دنبال موتر بیجارکاری برای کاشت برنج باشند و یا این که در لباس کارگران زحمتکش شهرداری خیابان ها را جارو کند و یا این که در سیمای گیلان گیلکی حرف بزند ! ایا ایشان فکر می کند گیلانیان این قدر قدرت دراکه ضعیف دارند که با نمایش های تلویزیونی می خواهند عقب ماندگی های مفرط گیلان را جبران نماید
    ۳-به نظر می رسد که نمایندگان محترم و رسانه ها و نماینده محترم ولی فقیه دارند نظارت می کنند که گیلان با سوء مدیریت به قهقرا برود .آخر این چه روشی است که در پیش گرفته ایم و نسبت به سرنوشت فرزندانمان بی تفاوتیم . این بحث بنده نه سیاسی و نه مخالفت با استاندار است بلکه نگرانی از وضعیتی مدیریتی است که گیلان را نابود می کند ومن مانده ام فردا یکی از بین مردم از نمایندگان استان بپرسند شما در باره استاندار و عملکرد ضعیف آن چه می کنید چه جوابی خواهند داد؟ این است راه توسعه استان ؟!

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی