گیلانیان
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ Wednesday, 29 June , 2022
ژوئن 15, 2013 کد خبر : 19358 خبر ها

استاندار گیلان از مشارکت بالای گیلانیان در این دور از انتخابات خبر داد ‏

استاندار گیلان از مشارکت بالای گیلانیان در این دور از انتخابات خبر داد  ‏

گیلانیان : استاندار گیلان، دقایقی پیش با حضور در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات بیان کرد: حضور مردم در این دور از انتخابات بر خلاف انتظار دشمنان و توطئه‌های آنان ،  پرشور بوده و دشمنان اسلام را ناامید و دوستان نظام را شاد کرده است.

استاندار گیلان با اشاره به مشارکت بالای گیلانیان در این دور از انتخابات، تصریح کرد:۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تعرفه در استان توزیع شد اما چون رای‌گیری از افراد حاضر در شعب همچنان ادامه دارد آمارمیزان مشارکت افراد بعدا اعلام خواهد شد.

وی با قدردانی از مردم برای  خلق حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری، اظهار کرد: باید خداوند را به خاطر داشتن چنین مردم فهیم و بابصیرتی که در همه مقاطع حساس حضوری بی دریغ در حمایت از نظام دارند، شاکر باشیم.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به پشتیانی ۱۵ هزار نفر در امر برگزاری انتخابات در گیلان، تصریح کرد: ۳۵هزار عوامل اجرایی در شعب اخذ رأی حضور داشتند.

وی با تصریح این مطلب که از ساعت ۲۳ امشب مهلت قانونی اخذ رأی در استان به اتمام رسید، اذعان کرد: از همه کسانی که در شعب حضور دارند رأی گیری خواهد شد.

وی ادامه داد: شمارش آراء ابتدا در صندوق‌های مربوط به ریاست جمهوری انجام شده و پس از پلمپ شدن، صندوق‌های شوراها شمارش می‌شوند.

وی افزود: تا کنون بیشترین مشارکت ابتدا در ماسال و سپس در تالش، املش و رضوانشهر بوده است

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی