گیلانیان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022
می 10, 2014 کد خبر : 26938 خبر ها

استاندار گیلان برضرورت تأمین سوخت کشاورزان تأکید کرد

استاندار گیلان برضرورت تأمین سوخت کشاورزان تأکید کرد

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست با مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت : باتوجه به اینکه در فصل کشاورزی قرار داریم ، تأمین کامل سوخت مورد نیاز کشاورزان بسیار اهمیت دارد .

دکتر نجفی در این نشست بابیان اینکه گیلان جزاستانهای برتر در تولیدمحصولاتی همچون چای ، برنج ، ابریشم و بادام زمینی است افزود : تأمین به موقع و مناسب سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی می تواند از بروز مشکلات و خسارات برای کشاورزان جلوگیری کند .

استاندار گیلان با اشاره به دیدار خود و نمایندگان استان با وزیر نفت اظهار داشت : سوآپ نفت در استان بسیار ضرورت دارد و از شرکت نفت می خواهیم نسبت به این مسئله توجه ویژه ای داشته باشد .

دکتر نجفی به احداث جایگاه های گاز طبیعی در برخی شهرستان های گیلان اشاره کرد و گفت : این استان باتوجه به گردشگرپذیربودن نیازمند افزایش تعداد جایگاه های CNG است و این ظرفیت در گیلان وجود دارد .

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران هم در این نشست با تأکید براینکه هیچ مشکلی در جهت تأمین سوخت مورد نیاز گیلان وجود ندارد گفت : تأمین سوخت مورد نیاز بخش حمل و نقل ، نوسازی ناوگان عمومی تقویت می شود و همچنین و نیز ایجاد جایگاه های سوخت به ویژه CNG اولویت های مهم این شرکت در سال جدید است .

کشکولی با اشاره به اقدامات وزارت نفت در تأمین سوخت مورد نیاز مردم در بخش های مختلف افزود : شرکت پخش فرآورده های نفتی از ایجاد جایگاه های CNG توسط بخش خصوصی استقبال می کند و تسهیلات و مشوق های خوبی هم در این زمینه در نظر گرفته است ./منبع : استانداری

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی