گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
آگوست 23, 2012 کد خبر : 11799 خبر ها

خبر فوري :

استاندار گیلان در آستانه تغییر است ؟

استاندار گیلان در آستانه تغییر است ؟

اختصاصی گیلانیان : چند روزی است که شایعه تغییر استاندار گیلان بالا گرفته و با توجه به تحرکات چشمگیر در سطح مدیران استانداری از یک سو و جلسه فوق العاده مجمع نمایندگان گیلان پشت درهای بسته از سوی دیگر ، علیرغم درز نکردن خبری از جلسه مجمع نمایندگان به بیرون شایعه تغییر استاندار گیلان بیش از پیش قوت گرفته است .

اگر چه این خبر از سوی برخی منابع موثق تأیید و برخی دیگر تکذیب شده است چنین استنباط می شود استاندار آتی در صورت انتصاب از مجموعه استانداری گیلان باشد .

حال این سؤال مطرح است که آیا چنین تغییر احتمالی ای در مدت کوتاه باقیمانده از عمر دولت دهم به نفع استان هست یا خیر ؟

اخبار مرتبط

نظرات

  • در پاسخ به سوال صد در صد به نفع است آمارها که ضعیف بوده اقدامات عملی کم شده و اقدامات نمایشی افزوده شده استاندار گیلان گیلک نیست! بیکاری روز به روز در رشت و گیلان بیشتر میشود و نتایج مخربی همین بیکاری در پی میاورد پس تغییرات و عزل برای چه کسی است به راستی مگر آقای احمدی نژاد نگفت که با هیچ کس حتی وزرا هم تعارف ندارد؟! چرا گیلان هم نمیبینند کمر استان شکست همین الان هم اقدام شود دیر است

  • صد درصد ضرر است ، زیرا گیلان شده هماننده عهد قاجاریه که هر روز یک نفر بر مسند قدرت می نشیند . هر کسی نماینده می شود بجای پرداختن به و ظایف نمایندگی خود که این وظیفه پیگری سند چشم انداز ۲۰ ساله است ، افتاده دنبال عوض کردن مسولین استانی ؛ دلیل تغییرات این است که نمایندگان می خواهند گماشته های خود را بر مسند قدرت بگذارند و این یعنی فساد در دستگاه اداری کشور ، از دلایل مهم عدم پیشرفت گیلان فساد مدیران است که این فساد دلیلش گماشتگی آنها توسط دیگران است.
    هنوز مدت ۱سال از عمر استاندار نگذشته که می گویند استاندار ضعیف است ! چرا؟ چه کسی کار نامه صادر کرده است ؟ می گویند استاندار گیلانی نیست ، گویا هنوز در عهد عرب جاهلیه زیست می کنند که عرب و عجم را از هم جدا می کنند این هم نشانه مسلمانی ما ! دوستان بدانند هر کسی که با تقوی تر است مقرب تر ، نگفته اند که از کدام قوم و قبیله باشید مقرب تر هستید

  • اگر سعادتی عوض شود فقط ضرر است
    تو مدت زمان یکسال کم و بیش چگونه باید عمل کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی