گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
ژوئن 14, 2021 کد خبر : 81863 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

استعفای کوچکی‌نژاد از هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در گیلان

استعفای کوچکی‌نژاد از هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در گیلان

گیلانیان به گزارش فارس : کوچکی‌نژاد سخنگو و عضو هیئت نظارت و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای گیلان از استعفای خود خبر داد.

جبار کوچکی‌نژاد دقایقی پیش در رشت، با بیان اینکه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا نقش مهمی در پیشرفت جامعه دارد، اظهار کرد: در انتخابات شورا و شهر باید مردم به اصلح‌ترین فرد رای خود را دهند زیرا انجام اینکار منجر به پیشرفت شهر و روستا در بسیاری از مناطق می‌شود.

وی با اشاره به اهداف شکل‌گیری هئیت نظارت در شهرستان‌ها و استان در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا گفت: یکی از مهمترین اهداف هئیت نظارت استان و شهرستان در انتخابات شورا بررسی صلاحیت کاندیداها بدون در نظر گرفتن هیچگونه منافع است زیرا باید بهترین و اصلح‌ترین افراد تأیید شوند.

سخنگوی هئیت نظارت بر ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا گیلان با انتقاد از روند بررسی و تأیید صلاحیت برخی از افراد بیان کرد: هئیت نظارت عالی استان و مرکزی اعمال نظر یک طرفه و خارج از ضابطه داشته که این امر منجر به اتفاقات نامتعارف و غیرقانونی در روند بررسی صلاحیت‌ها شده است.

کوچکی نژاد با اعلام انصراف خود از ادامه کار در هئیت عالی نظارت استان گیلان تصریح کرد: با توجه به اتفاقات رخ داده بنده آینده خوبی برای شورای‌های اسلامی شهر و روستا متصور نبوده و به این منظور انصراف خود را از ادامه کار در هئیت عالی نظارت استان اعلام کرده و نامه‌ای را در این خصوص به رئیس مجلس ارسال کردم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی