گیلانیان
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ Monday, 25 May , 2020
جولای 6, 2016 کد خبر : 50387 خبر ها

استقرار ۱۰۰ تیم گشتی پلیس در طرح تابستانی پلیس راه گیلان

استقرار ۱۰۰ تیم گشتی پلیس در طرح تابستانی پلیس راه گیلان

گیلانیان : رئیس پلیس راه گیلان گفت: طرح تابستانی پلیس راه از روز گذشته آغاز شده و در این راستا ۱۰۰ تیم گشتی خود را در ایام تابستان در جاده‌های استان مستقر می‌کنیم.

سرهنگ مهیار رستگار صبح امروز در گفت وگوی زنده با شبکه باران در مورد اقدامات پلیس راه استان در ایام تابستان اظهار داشت: با شروع فصل تابستان گردشگر زیادی به گیلان وارد می‌شود و در این راستا طرح ویژه تابستانی را از روز گذشته شروع کردیم.

وی با بیان اینکه تا پایان هفته به‌دلیل تعطیلات با عبور و مرور زیاد و گره‌های ترافیکی مواجه هستیم بیان کرد: اقدامات ویژه ای را برای نظارت و کنترل ترافیک در جاده‌های استان نظر گرفتیم.

رئیس پلیس راه استان گیلان از استقرار ۱۰۰ تیم گشتی روزانه برای کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادفات در جاده‌های گیلان خبر داد و گفت: برای طرح تابستانی از ۸ مقر ثابت و ۹ مقر سیار استفاده می‌کنیم.

سرهنگ رستگار تصریح کرد: برای اینکه نتایج مطلوبی را برای کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادفات به دست آوریم طرح‌های ویژه تخلفات نظیر سرعت، سبقت و استفاده از تلفن همراه را اجرا می‌کنیم.

وی از اجرای طرح ویژه کنترل ناوگان حمل و نقل مسافربری به صورت محور به محور خبر داد و گفت: طرح ویژه برخورد با موتورسیکلت‌های متخلف را در تابستان در محورهای حادثه خیز اجرا می‌کنیم.

رئیس پلیس راه استان گیلان خاطرنشان کرد: در ایام تابستان در محورهای گردشگری و کوهستانی تیم‌های ویژه خود را مستقر می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

رئیس سازمان چای کشور :

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی

رئیس پارک علم و فناوری شهرستان رودسر :

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی