گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
ژانویه 30, 2016 کد خبر : 45450 خبر ها

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خبر داد

استقرار ۴۲ پایگاه راهداری در جاده‌های گیلان

استقرار ۴۲ پایگاه راهداری در جاده‌های گیلان

گیلانیان : مدیرکل راه و شهرسازی گیلان گفت: ۴۲ پایگاه راهداری با ۳۸۰ دستگاه انواع خودرو راهداری جاده‌های گیلان مستقر هستند.

شعبانعلی خاوری دقایقی پیش در جریان بازدید از بیمارستان در دست احداث این شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه برای راهداری زمستانی در گیلان ۴۲ پایگاه راهداری فعال است، اظهار کرد: ۳۸۰ دستگاه انواع خودروهای سبک، نیمه‌سنگین و سنگین در این پایگاه‌ها مستقر هستند.

وی با بیان اینکه ۴۰۰ نفر نیروی انسانی در این پایگاه‌ها مشغول به خدمت‌رسانی هستند، افزود:‌ با تجهیزات استاندارد و لازم تمام توان خود را برای باز نگه داشتن تمام راه‌های مواصلاتی گیلان به‌کار گرفته‌ایم.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به اینکه تمام خودروهای مستقر در راهدارخانه‌های استان برای تعیین موقعیت مجهز به جی‌.پی‌.اس هستند، تصریح کرد: چندین دستگاه خودروی نمک‌پاش و ماسه‌پاش و برف‌روب در حال آماده باش کامل در مواقع بحرانی هستند و جای نگرانی نیست.

وی با تأکید بر اینکه در بارش‌های برف سنگین چند روز گذشته در گیلان هیچ راه مواصلاتی بسته نشده است، خاطرنشان کرد: از اواخر مهر ماه امسال تمام تجهیزات راهداری در راه‌های مواصلاتی در ۱۶ اداره شهرستان مستقر شده است.

خاوری یادآور شد: امسال حدود ۵ میلیون متر مکعب در جاده‌های مواصلاتی گیلان توسط راهدارهای استان برف‌روبی شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد